Zofia Zborowska pomogła zebrać pieniądze dla chorego dziecka
fot. Instagram

Zofia Zborowska pomogła zebrać pieniądze dla chorego dziecka. „To jakiś kosmos!”

Dzięki zaangażowaniu Zofii Zborowskiej, jej męża oraz tysięcy internautów udało się zebrać pieniądze na leczenie malutkiej dziewczynki chorej na SMA. To zawrotna kwota! Aktorka podziękowała fanom na swój sposób.
Magdalena Drab
Zofia Zborowska pomogła zebrać pieniądze dla chorego dziecka
fot. Instagram
Zofia Zborowska nie przeszła obojętnie obok dramatu małej dziewczynki, której rodzice musieli w ekspresowym tempie zebrać pieniądze na leczenie. SMA to straszna choroba, w której czas odgrywa ogromną rolę. Niestety liczą się też wielkie pieniądze. Aktorka postanowiła pomóc i... udało się!

Zofia Zborowska podziękowała fanom: miała łzy w oczach

Aktorka bardzo przejęła się losem malutkiej Zosi, która miała tylko 14 dni na zebranie astronomicznej sumy na leczenie. Zofia Zborowska, która sama jest mamą małej dziewczynki, nieustannie zachęcała fanów do wpłacania pieniędzy na zbiórkę. Wystawiła nawet na licytację kolację w swoim towarzystwie oraz bilety na mecz swojego męża. Internauci nie zawiedli – w zaledwie 10 dni udało się uzbierać niewiarygodną kwotę 4,5 miliona złotych!

„Kocham Was! Bez kitu!! W dziesięć dni uzbieraliście prawie 4,5 MILIONA ZŁOTYCH zbiórka @zosia.wyscigzsma dobiegła końca! Idę spać! Żartuję! Dziękuję z całego serca!!!! Mamy moc! Nie można tego zmarnować!!!!!!” – powiedziała ze łzami w oczach.

Moc mediów społecznościowych jest ogromna, tak jak i serca zwykłych ludzi. Podziwiamy Zofię Zborowską za zaangażowanie, a malutkiej Zosi życzymy zdrowia!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy