Zosia Zborowska przedstawiła córkę Wiesi
fot. Instagram/zborowskazofia

Zofia Zborowska przedstawiła córeczkę suczce Wiesi (rozczulające nagranie!)

Zofia Zborowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie z pierwszego spotkania suczki Wiesi ze swoją córeczką. Reakcja zwierzaka była naprawdę wspaniała.
Joanna  Biegaj
Zosia Zborowska przedstawiła córkę Wiesi
fot. Instagram/zborowskazofia
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona kilka dni temu zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka Nadzieja. Aktorka pokazuje w sieci, jak wygląda życie młodej mamy. Zdradziła między innymi, że na nawał pokarmu pomagają jej okłady z kapusty. Teraz żona Andrzeja Wrony podzieliła się z fanami rozbrajającym nagraniem – pokazała pierwsze spotkanie Nadziei z ich ukochanym zwierzakiem.

Pierwsze spotkanie z Wiesią

Wiesia jest suczką, którą Zofia Zborowska adoptowała kilka lat temu. Teraz aktorka udostępniła nagranie, w którym relacjonuje pierwsze spotkanie pupila i córki. Świeżo upieczona mama dodała także, że Wiesia już kilka dni wcześniej zaczynała oswajać się z nowym domownikiem: „Pieluszki dostała dwa dni po porodzie. Miała je w swoim posłanku”. 

Na nagraniu widać, jak Wiesia podbiega do swoich właścicieli, by poznać małą Nadzieję. Po chwili jednak psiak zniknął... Pojawił się za moment z pieluszkami w zębach. „Rozbroiła nas tym zagraniem totalnie. Ciputek oficjalnie została Starszą Siostrą” – podsumowała Zofia Zborowska.
 

Reakcja fanów na nagranie

Nie tylko młodzi rodzice byli wzruszeni zachowaniem Wiesi. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

„Ja się popłakałam ze wzruszenia, jak pieluszki przyniosła i z tego, jakie Wy macie cudowne podejście do Wiesi, jak ją traktujecie jako prawdziwego członka rodziny”;
„Aż mam łzy w oczach. Super psinka”;
„To chyba najpiękniejsze i najzabawniejsze spotkanie!”;
„Widać, że dla Zosi to bardzo emocjonujące przeżycie. Wiesia i Nadzia to będzie dopiero duet”.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy