Zofia Zborowska urodziła
fot. Instagram

Zofia Zborowska urodziła! Ma ważny apel do wszystkich rodziców

Zofia Zborowska szczęśliwie urodziła swoje pierwsze dziecko! Aktorka czuje się świetnie i swoją radością podzieliła się z fanami w sieci. Podziękowała mężowi, personelowi szpitala i... jeszcze jednej, wyjątkowej osobie.
Magdalena Drab
Zofia Zborowska urodziła
fot. Instagram
Zofia Zborowska została mamą! Wyczekane dziecko aktorki i siatkarza, Andrzeja Wrony, przyszło na świat kilka dni temu, jest zdrowe i już zdążyło skraść serca rodziców.

Zofia Zborowska urodziła córeczkę!

Zofia Zborowska poinformowała o narodzinach dziecka na Instagramie. Maluszek urodził się siłami natury, jest zdrowy. Jego dzielna mama także czuje się dobrze. Zofia Zborowska przyznała, że poród naturalny był dla niej najbardziej niesamowitym doświadczeniem w życiu.

„Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił.”
 

Zofia Zborowska zaapelowała do wszystkich rodziców, by doceniali położne. W jej przypadku pomoc położnych okazała się bezcenna:

„Największy jednak ukłon oddaję w stronę naszej położnej - Kasi Kleczkowskiej: @kasiatrzaska która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie. Kaśka! Jesteś debeściak! Dziękujemy po stokroć. I tak jeszcze na sam koniec dodam: Ludzie DECENIAJMY POŁOŻNE! Jestem wdzięczna, że to właśnie te Kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się Nią opiekowały.”

Aktorka już wcześniej ogłosiła, że spodziewa się dziewczynki. Te informacje się potwierdziły i Zofia Zborowska z radością powitała na świecie córeczkę. Kilka miesięcy temu Zofia Zborowska wprawiła fanów w zdumienie, zdradzając na InstaStory swoje pomysły na imiona:

„Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja” – napisała. Znając poczucie humoru aktorki, łatwo było się jednak domyślić, że... to żart.

W kolejnej relacji Zofia Zborowska dodała jeszcze tajemniczo:

„Ja od dziecka wiedziałam, jak dam na imię córce. A [mężowi] się to imię spodobało. Poza tym to rodzinna historia, 95% osób, gdy słyszy to imię, mówi, że jest przepiękne, romantyczne, magiczne. I że nie znają nikogo o takim imieniu. Ja też znałam tylko jedną osobę, która nosiła to piękne imię.”

Na kilka tygodni przed porodem Zofia Zborowska zdradziła wreszcie tajemnicę: postanowiła nazwać córkę Nadzieja, po swojej babci. Przyznajemy – przepięknie!

Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom i życzymy powodzenia!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy