Zofia Zborowska pyta Klaudię Halejcio o ciążę
fot. Instagram

Zofia Zborowska w ciąży: dlaczego nie wygląda jak Klaudia Halejcio?

Zofia Zborowska w ironicznych słowach podsumowała swoją ciążę: przyznała, że nie liczy przybywających kilogramów, postawiła sobie na brzuchu kieliszek i zadała wymowne pytanie ciężarnej koleżance, Klaudii Halejcio. Co robi źle, że nie wygląda jak z okładki?
Magdalena Drab
Zofia Zborowska pyta Klaudię Halejcio o ciążę
fot. Instagram
Zofia Zborowska rozbawiła fanów swoim zdjęciem, które zestawiła z fotografią ciężarnej Klaudii Halejcio. Aktorka nie miała dla siebie litości – z wielkim ciążowym brzuchem i kieliszkiem wina zupełnie nie przypomina atrakcyjnej koleżanki.

Zofia Zborowska z kieliszkiem na brzuchu: „Co robię źle?”

W tym poście nie chodziło bynajmniej o kpienie z kwitnącej w ciąży Klaudii Halejcio. Zofia Zborowska porównała się do koleżanki, pokazując w ten sposób swój dystans zarówno do własnego wyglądu, jak i ciąży, która zmienia ciało kobiety niekoniecznie tak, jakbyśmy tego chciały. Swój duży ciążowy brzuch aktorka podkreśliła, stawiając na nim kieliszek bezalkoholowego wina. 

„Zastanawiam się, co robię źle w tej ciąży? Halo, @klaudiahalejcio jakieś rady?” – zapytała Zofia Zborowska. Łatwo się jednak domyślić, że wygląd mocno odbiegający od aparycji modelki nie jest teraz jej największym zmartwieniem. W końcu aktorka „nie liczy godzin, lat ani kilogramów”. Reszta dodanych przez nią hashtagów dobitnie pokazuje, że Zofia Zborowska w ciąży woli się śmiać niż tracić czas na kompleksy.

„Hahaha. Kocham cię” – odpowiedziała koleżance z równie uroczym dystansem Klaudia Halejcio. Obu gratulujemy poczucia humoru i życzymy szczęśliwego rozwiązania.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Atrakcyjność kobiety w ciąży – film
W ciąży ciało kobiety bardzo się zmienia. Czy przyszła mama powinna martwić się, że przestaje być atrakcyjna? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy