Córeczka Dawida Kubackiego
fot. Instagram/_marta_ku_

Żona Dawida Kubackiego POKAZUJE CÓRECZKĘ!

Skoczek narciarski i jego żona powitali na świecie swoją pierwszą córeczkę zaledwie kilka tygodni temu. Marta Kubacka opublikowała właśnie urocze zdjęcia i filmiki z maluchem!
Aleksandra Zaborowska
Córeczka Dawida Kubackiego
fot. Instagram/_marta_ku_
Sportowiec i jego żona Marta doczekali się właśnie swojego pierwszego dziecka. Mała Zuzanna urodziła się podczas Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, który jej tata... właśnie wygrywał. Poród małżonki został przed nim ukryty aż do końca konkursu. Maluch narodził się pod koniec grudnia 2020.

Kubaccy pokazali córeczkę

Marta Kubacka pokazała na swoim Instagramie dwa najważniejsze wydarzenia 2020 roku: wygraną męża w turnieju narciarskim oraz narodziny córeczki. Na InstaStories opublikowała także nowy filmik ze śpiącą Zuzanną. Dziewczynka jest naprawdę prześliczna!

Marta Kubacka pokazała córeczkę
Jak widać, Kubaccy nie zasłaniają twarzy dziecka, jak mają to w zwyczaju np. Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Zdjęcia na profilu Marty Kubackiej przedstawiają sceny z codziennego życia i nie są publikowane aż tak często, jak u mam-celebrytek. Żona skoczka nie bierze także udziału w żadnych akcjach reklamowych ani nie publikuje postów sponsorowanych. 
 
Źródło: Plotek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy