Żona Michała Żebrowskiego opowiedziała o swoim ciele po ciąży
fot. instagram/olazebrowska

Żebrowska dowcipnie i mądrze odpowiada na bezczelne „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?”

„Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam" - mówi Ola Żebrowska. Zwierzyła się też z tego, jak czuje się w swoim ciele po ciąży, zachęcając inne mamy do akceptowania siebie oraz wzajemnego wspierania.
Joanna  Biegaj
Żona Michała Żebrowskiego opowiedziała o swoim ciele po ciąży
fot. instagram/olazebrowska

Na młodych mamach społeczeństwo często wywiera dużą presję, dotyczy to różnych sfer życia - szybkiego powrotu do pracy, posiadania pięknego ciała i odzyskania formy sprzed ciąży. Ola Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, która niedawno po raz trzeci została mamą, również tego doświadczyła.

Wyrzuć te za ciasne dżinsy! :)

W ostatnim swoim wpisie na Instagramie Aleksandra poruszyła niezwykle ważny temat – akceptacji swojego ciała po ciąży. Zaapelowała także do kobiet o to, by doceniały swoją siłę, ale także wspierały się wzajemnie.

Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Komentarze fanek

Słowa Oli były bardzo ważne dla innych mam. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautek, które dziękowały jej za to, co napisała, a także opowiadały o swoich przeżyciach:

„Uwielbiam. Jest Pani mądra, dowcipna i świetnie pisze Pani o ważnych rzeczach. Bardzo mi tu dobrze, na tym Pani insta! A ciało świetne, tak jak i osobowość ❤️💪❤️”

„😍 jako kobieta dziękuje ci za ten post! Kobitki wspierajmy się 💪🏻”

„Jestes cudowna. Mialam ogromne kompleksy po 4! Ciąży bo moj brzuch dlugo wracal do formy. Ktos zapytal w zartach czy mam jeszcze jedno dziecko....”

[pisownia cytatów oryg. – przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy