Żona Michała Żebrowskiego opowiedziała o swoim ciele po ciąży
fot. instagram/olazebrowska

Żebrowska dowcipnie i mądrze odpowiada na bezczelne „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?”

„Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam" - mówi Ola Żebrowska. Zwierzyła się też z tego, jak czuje się w swoim ciele po ciąży, zachęcając inne mamy do akceptowania siebie oraz wzajemnego wspierania.
Joanna  Biegaj
Żona Michała Żebrowskiego opowiedziała o swoim ciele po ciąży
fot. instagram/olazebrowska

Na młodych mamach społeczeństwo często wywiera dużą presję, dotyczy to różnych sfer życia - szybkiego powrotu do pracy, posiadania pięknego ciała i odzyskania formy sprzed ciąży. Ola Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, która niedawno po raz trzeci została mamą, również tego doświadczyła.

Wyrzuć te za ciasne dżinsy! :)

W ostatnim swoim wpisie na Instagramie Aleksandra poruszyła niezwykle ważny temat – akceptacji swojego ciała po ciąży. Zaapelowała także do kobiet o to, by doceniały swoją siłę, ale także wspierały się wzajemnie.

Redakcja poleca: Jak przyszła mama może o siebie zadbać? [WYWIAD Z EKSPERTEM]
Zmienne nastroje, płaczliwość oraz inne skutki burzy hormonalnej, których doświadcza ciężarna, nie pomagają w tym, by dobrze się czuć i funkcjonować. Warto jednak wsłuchać się w potrzeby organizmu i starać się na nie odpowiadać. O tym, jak to zrobić, opowiada podczas Wirtualnych Warsztatów Mamo, To Ja pediatra, dr Joanna Gzik.

Komentarze fanek

Słowa Oli były bardzo ważne dla innych mam. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautek, które dziękowały jej za to, co napisała, a także opowiadały o swoich przeżyciach:

„Uwielbiam. Jest Pani mądra, dowcipna i świetnie pisze Pani o ważnych rzeczach. Bardzo mi tu dobrze, na tym Pani insta! A ciało świetne, tak jak i osobowość ❤️💪❤️”

„😍 jako kobieta dziękuje ci za ten post! Kobitki wspierajmy się 💪🏻”

„Jestes cudowna. Mialam ogromne kompleksy po 4! Ciąży bo moj brzuch dlugo wracal do formy. Ktos zapytal w zartach czy mam jeszcze jedno dziecko....”

[pisownia cytatów oryg. – przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy