GRY
 
 

Zoo Safari Borysew

Zoo Safari Borysew w województwie łódzkim zaprasza na spotkanie z dziką przyrodą.

Zoo Safari Borysew
Jeśli kiedyś przypadkowo zawitacie do niepozornego Borysewa w województwie łódzkim, nie przecierajcie oczu ze zdumienia zbyt długo, zamiast tego przygotujcie się na niezwykłe spotkanie ze światem egzotycznej, dzikiej przyrody rodem z rajskiego ogrodu.

Nie sposób nie pokochać tego miejsca. Przekonały się o tym tysiące miłośników zwierząt i zapewne przekonają kolejne, Zoo Safari Borysew jest bowiem jednym z najznakomitszych i najprężniej rozwijających się tego typu przedsięwzięć w Polsce.


W środkowej Polsce, nieopodal niewielkiej wsi Borysew w województwie łódzkim, na obszarze 22 hektarów zaaranżowano jedyny w swoim rodzaju ogród zoologiczny, w którym zgromadzono ponad 250 okazów zwierząt. Odwiedzający mogą podziwiać przedstawicieli 60 gatunków reprezentujących faunę 5 kontynentów, w tym okazy unikatowe, których nie zobaczymy w żadnym innym zoo w Polsce, jak chociażby białego tygrysa bengalskiego i białego lwa – przedstawiciela niezwykle rzadkiego gatunku Panthera leo krugeri.
Zoo Safari Borysew urzeka również aranżacją przestrzeni. Zwierzęta maja do dyspozycji przestronne, dostosowane do ich potrzeb wybiegi. Z myślą o ptactwie i zwierzętach wodnych przygotowano staw . Niewątpliwą zaleta organizacji przestrzeni w Zoo Safari Borysew jest możliwość bardzo bliskiego kontaktu z jego mieszkańcami. Zapewniające bezpieczeństwo bariery i ogrodzenia zupełnie nie przeszkadzają w swobodnej obserwacji zwierząt.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj