GRY
 
 

Zosia Ślotała urządziła pokój dla syna

Jak wam się podoba?

Pokój syna Zosi Ślotały
fot. Instagram/miss_zi
Urządzanie pokoju lub choćby kącika dla nowo narodzonego dziecka jest wspaniałą przygodą dla każdej młodej mamy. Wie o tym Zosia Ślotała, która w maju tego roku została mamą po raz drugi. Stylistka ma już 2-letnią córkę Ranię, a teraz na świat przyszedł jej syn – Leonard. Zosia właśnie skończyła urządzać pokój małego Leonarda. Co o nim myślicie?

Pokój syna Zosi Ślotały

Stylistka zdecydowała się urządzić pokój Leonarda w bieli i szarości, wciąż bardzo modnych odcieniach. Do tego są to na tyle stonowane i uniwersalne kolory, że można dobrać do nich dodatki niemal w każdej kolorystyce. Zosia przełamała szarość delikatnym błękitem, czyli dość typowo, jak na chłopca.
Redakcja poleca: Beata Sadowska o świętach
Zobacz, jak gwiazda spędza święta.

Kołyska zamiast łóżeczka

W centralnym punkcie pokoju znalazła się biała kołyska dla Leonarda. Biało-szaro-błękitny ochraniacz na szczebelki czyni ją jeszcze bardziej przytulną. W takim miejscu niemowlę musi mieć same bajkowe sny!

Stylistka zadbała też o dekoracje. Obok kołyski ustawiła dużego pluszowego królika modnej marki Miffy, a jedną ze ścian ozdobiła tapetą. Pokoik dopracowany jest w każdym detalu. Nas zachwyca, a wy co o nim sądzicie?

Zobacz też: Fanka do Zosi Ślotały: "To szkodliwe"

Źródło: Instagram
Doładuj
Przeładuj