Zosia Ślotała urządziła synowi urodziny jak z bajki! Zobaczcie na te dekoracje!
fot. Instagram @misszi

Zosia Ślotała urządziła synowi urodziny jak z bajki! Zobaczcie te dekoracje!

Syn Zosi Ślotały, Leonard, skończył w ubiegły weekend trzy lata. Stylistka postanowiła zorganizować malcowi urodziny, o jakich marzył. Pięknymi zdjęciami z uroczystości sławna mama pochwaliła się na Instragramie!
Katarzyna Gałązkiewicz
Zosia Ślotała urządziła synowi urodziny jak z bajki! Zobaczcie na te dekoracje!
fot. Instagram @misszi
Zosia Ślotała jest mamą dwójki dzieci: pięcioletniej Rani i trzyletniego Leonarda. Synek blogerki skończył ostatnio trzy lata, w związku z czym stylistka postanowiła zorganizować mu przyjęcie urodzinowe, o jakim marzył. Pięknymi dekoracjami, przekąskami, tortem oraz balonami Zosia pochwaliła się na Instagramie. Obserwatorzy stylistyki byli zachwyceni. Leo również!

Bajkowe urodziny

Zosia Ślotała opublikowała w poniedziałek kilka zdjęć z urodzin synka. Jak przyznała dumna mama, Leo jest fanem „Pidżamersów” – francuskiego serialu animowanego, stworzonego na podstawie książki Les Pyjamasques, dlatego też wszystkie dekoracje, takie jak talerzyki czy butelki z sokami, były opatrzone naklejkami z bohaterami tej bajki. Widać, że Zosia Ślotała wie, jak przygotować przyjęcie urodzinowe i bardzo się postarała, aby jej synek był w tym dniu szczęśliwy:

„Marzeniem Leonarda były urodziny Pidżamersów! Musiałam stanąć na wysokości zadania, tworząc świat PJ Mask (ang. tytuł serialu – przyp. red.). Czas zostać bohaterem i zwalczyć złoczyńców. Podczas imprezki Leo przebrany był za Geksona, a Rania za Sowelle ” – napisała na Instagramie blogerka.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Życzenia od fanów

Obserwatorzy nie szczędzili stylistce pochwał i pisali, że Zosia jest wspaniałą mamą, a solenizantowi składali liczne życzenia:

„Świetny motyw urodzinowy. Piękne przyjęcie!”

„Brawo mama! Spełnienia marzeń dla Leo!”

„Zadanie wykonane w pełni! Super to wszystko wygląda. Wszystkiego, co najlepsze dla synka. Dużo zdrówka i uśmiechu. Niech rośnie zdrowo i spełnia swoje wszystkie marzenia!”

Redakcja Mamo to Ja również przyłącza się do życzeń! 

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy