Zosia Zborowska jest w ciąży
fot. Instagram/zborowskazofia

Zosia Zborowska JEST W CIĄŻY! Ogłosiła ją w przezabawny sposób!

Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona ogłosili właśnie, że spodziewają się pierwszego dziecka!
Aleksandra Zaborowska
Zosia Zborowska jest w ciąży
fot. Instagram/zborowskazofia
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona opublikowali właśnie na swoich mediach społecznościowych zabawny rebus. Rozwiązaniem zagadki jest... ogłoszenie ciąży! Para zdecydowała się na podzielenie tą wiadomością w odpowiednim sobie, oryginalnym i luźnym stylu. 

Zosia Zborowska jest w ciąży

„Ice ice baby” - tak brzmi rozwiązanie rebusu, który opublikowała zarówno Zborowska, jak i Wrona. Na zdjęciu siatkarz trzyma w rękach dwa wielkie worki lodu, a Zosia wskazuje na swój wyraźnie powiększony i odsłonięty brzuszek.

To będzie pierwsze dziecko pary, która pobrała się w sierpniu 2019 roku. W komentarzach pod zabawnym zdjęciem posypały się gratulacje nie tylko od fanów, ale także od kolegów i koleżanek z branży. Zosia i Andrzej otrzymali życzenia m.in. od Soni Bohosiewicz, Joanny Koroniewskiej, Olgi Frycz, Julii Wieniawy czy Agaty Rubik.

Serdecznie gratulujemy!
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy