pracująca mama z dzieckiem
fot. Adobe Stock

Zostańcie członkami Klubu Rodzica Recenzenta – testujcie nowości rynkowe dla dzieci i rodziców!

Kochacie nowości dla maluchów? Śledzicie, porównujecie i oceniacie najnowsze akcesoria i gadżety? To świetnie! Teraz możecie je dostawać pod swoje drzwi! Dołączcie do Klubu Rodzica Recenzenta, cieszcie się prezentami, testujcie je i... podzielcie opinią.
pracująca mama z dzieckiem
fot. Adobe Stock
Testowanie produktów dla dzieci to same korzyści – macie darmowy dostęp do najnowszych gadżetów, możecie sami wyrobić sobie opinię o nich i – dzięki podzieleniu się swoją oceną – pomóc innym rodzicom podejmować mądre decyzje zakupowe. Jeśli więc należycie do rodziców, którzy kochają nowości, to właśnie z myślą o was stworzyliśmy Klub Rodzica Recenzenta. To miejsce, w którym młode mamy i ojcowie otrzymują za darmo produkty do testów – nowości rynkowe od znanych marek – które, oczywiście, mogą po ocenie zachować. Dołączcie do elitarnego Klubu Rodzica Recenzenta! 

Jak dołączyć do Klubu Rodzica Recenzenta?

To nic trudnego! Dzieli was od tego tylko kilka prostych kroków!
  1. Zgłoście się do Testu wybranego produktu na stronie Klubu Rodzica Recenzenta.
  2. Otrzymujcie produkt za darmo, testujcie go i... zachowajcie dla siebie. 
  3. Podzielcie się opinią z innymi rodzicami w Klubie Rodzica Recenzenta. 
Zobaczcie, co o KRR sądzą inni rodzice:
„Na zakupach często kieruję się opinią innych ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty dla dzieci - muszę mieć pewność że są bezpieczne i że się sprawdzą! Porady rodziców z klubu są bardzo pomocne”.
Ewa, mama Kacpra
„Cieszę się, że dołączyłem do Klubu Rodzica Recenzenta, ponieważ dzięki temu dostałem za darmo akcesoria dla dzieci. Te, które się sprawdziły, zostaną z moją rodziną na dłużej”.
Wojciech, tata Eweliny, Julity i Macieja
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy