Matka zostawiła 2-latka w samochodzie i poszła do klubu
fot. Twitter/mailonline

"Wzorowa" matka! Zostawiła nocą 2-latka w samochodzie, bo... poszła na imprezę

25-letnia matka zostawiła w samochodzie 2-letniego synka. Przerażony chłopiec czekał na kobietę, gdy ta bawiła się w klubie.
Hanna Szczesiak
Matka zostawiła 2-latka w samochodzie i poszła do klubu
fot. Twitter/mailonline
W Szafuzie (Szwajcaria) grupa przechodniów zauważyła zamkniętego w samochodzie, przerażonego 2-latka. Było po północy, pozostawiony bez opieki chłopiec płakał i krzyczał.

Przechodnie szukali w okolicy właściciela pojazdu. Gdy nikt się nie pojawiał, zadzwonili na policję. Funkcjonariusze wezwali mechanika, by otworzył samochód i pomógł wydostać przerażonego chłopca.

Zanim mechanik dotarł na miejsce, przy samochodzie pojawiła się 25-letnia matka chłopca. Okazało się, że była w pobliskim klubie ze znajomymi z pracy. Kobiecie zostaną postawione zarzuty. 
 

Nie wiemy, jak długo chłopiec przebywał w aucie. Miał ogromne szczęście, że znaleźli go przechodnie. Gdyby matka wsiadła do samochodu po wypiciu alkoholu (nie wiemy, czy była trzeźwa), mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

Nie rozumiem, jak można świadomie zostawić dziecko nocą w samochodzie i iść ze znajomymi do klubu. Nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania! Jesteście w stanie to zrozumieć?

Czytaj także:
źródło: dailymail.co.uk
Redakcja poleca: Jak przewozić noworodka w foteliku samochodowym?
Zobacz, jak przewozić dziecko w foteliku samochodowym.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy