GRY
 
 

Zozole na Euro 2012

Zozole, czyli cukierki, żelki i lizaki, tym razem w wersji dla małych kibiców piłkarskich.

Zozole
fot. materiały prasowe
Zozole, będąc jedną z najlepiej znanych i lubianych marek słodyczy dziecięcych, są cenione przez dzieci nie tylko dzięki bliskim im urwisowatym postaciom towarzyszącym słodyczom. Nie małą rolę odegrały tu smaczne i jakościowe produkty.

Próbując zaskakiwać swych fanów, Zozole co roku przygotowują akcje promocyjne, nowości i oferty okazjonalne. Nie ominęło ich także jedno z najbardziej znaczących międzynarodowych wydarzeń w świecie sportu, czyli Mistrzostwa Świata w piłce nożnej „Euro 2012”. Każdy mały kibic znajdzie w mistrzowskiej zozolowej ofercie coś dla siebie: wyróżniające się pasiaste żelki, musujące cukierki, lizaki w intensywnych owocowych smakach. W tym roku będą one przyciągały pasiastymi narodowymi opakowaniami, w których znajdziemy nasze ulubione łakocie.

Zozole Soccer
Zozle Musujące Orange&Lemon Torebka
Waga: 75g, cena: 2,30 zł/szt.

Zozle Musujące Orange&Lemon Ekspozytor
Waga: 2,5 kg, cena: 16,82 zł/kg

Zozole żelki Rainbow, Cola, Sticks
Waga: 75g, cena: 2,99 zł/szt.

Zozole Lizaki Space
Waga: 11 g, cena: 0,45 zł/szt.


Zozole kibicują!
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj