Ubranka Fisher Price
fot. materiały prasowe

Konkurs "Modny maluch"

Lubisz bawić się dziecięcą modą? Doskonale! Pokaż nam stylizację twojego dziecka z wykorzystaniem ubrań z nowej linii Fisher-Price® i wygraj wesołego robocika Bebo dla swojego dziecka.
Ubranka Fisher Price
fot. materiały prasowe
Gdy ekspert od dziecięcej zabawy i rozwoju podejmuje współpracę z ekspertem od projektowania odzieży  - powstaje doskonała kolekcja, która łączy radość odkrywania świata z gwarancją komfortu dziecka. Do sprzedaży weszła właśnie najnowsza linia ubrań i akcesoriów dla maluszków Fisher-Price®, stworzona wspólnie z zespołem projektantów SMYKA. Lubisz bawić się modą, z zapałem śledzisz najnowsze trendy i uwielbiasz tworzyć stylizacje dla swojego maluszka? Doskonale! Mamy dla Ciebie superkonkurs! Zgłoś się już teraz, a 15 najfajniejszych prac nagrodzimy robocikiem BeBo od Fisher-Price®.

Zadanie konkursowe

Nagrody

15 x wesoły robocik BeBo od Fisher-Price®

Bebo to niesamowita, interaktywna zabawka, która zaprasza wszystkie dzieci do tanecznej zabawy! Ten futurystyczny przyjaciel posiada na brzuszku i stopach przyciski, które uruchamiają wesołe piosenki, treści edukacyjne i taneczne ruchy. BeBo naprawdę kołysze się podczas zabawy – zupełnie jakby tańczył! Robocik umożliwia także nagranie zdania przez mamę lub dziecko, by następnie zaśpiewać je po swojemu. To wspaniała zabawka, która jak żadna przedtem zachęca dzieci do aktywności, poruszania się i nauki. Dzięki trzem trybom zabawy — taniec i ruch, nauka i gry oraz tworzenie własnej piosenki — zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem, stając się wesołym towarzyszem zabaw na całe lata. W dodatku przez cały czas uczy dziecko literek, kolorów, liczenia, muzyki, zależności między przyczyną i skutkiem i nie tylko! Zawartość edukacyjna w języku polskim.

Wygodne odkrywanie świata

By  móc odkrywać świat bez najmniejszych ograniczeń, dzieci już od pierwszych chwil swojego życia muszą czuć się naturalnie i swobodnie podczas zabawy, nauki i snu. Kolekcja ubranek i akcesoriów dla dzieci stworzona przez Fisher-Price® we współpracy z projektantami marki własnej SMYKA – COOL CLUB , powstała w trosce o komfort maluszków, aby zapewnić im najlepszy możliwy start. W linii znalazły się wszystkie niezbędne elementy wyprawki, którą każda mama może teraz z łatwością skompletować. Kolekcja Fisher-Price® pełna jest uroczych śpioszków, pajacyków i kaftaników z ulubionymi zwierzaczkami, znanymi doskonale z bestsellerowych zabawek Fisher-Price®.
Kolekcję uzupełnia linia wygodnych i modnych butów dla najmłodszych fashionistów
Wesołe słoniki, lwiątka, zebry i hipcie zachęcają milusińskich do stawiania pierwszych kroczków, a wygodne fasony i przyjemne, miękkie tkaniny zapewniają komfort podczas codziennych, małych wielkich odkryć.
Ubranka i obuwie dostępne są wyłącznie w sklepach sieci SMYK.

Eksperci od dziecięcej radości

Fisher-Price® od ponad 80 lat tworzy najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci zaprojektowane tak, by pomagać rodzicom w opiece nad maluszkami i wszechstronnie wspierać rozwój ich pociech. Projektanci marki idealnie dopasowują elementy sprzyjające rozwojowi dzieci do ich wieku i możliwości. Oferta Fisher-Price® tworzona jest w oparciu o wiedzę z prowadzonych badań, które stanowią punkt wyjścia każdej najmniejszej zmiany czy największej innowacji. Markę doceniają rodzice na całym świecie, czego dowodem jest pozycja lidera w kategorii zabawek. W Polsce Fisher-Price® również cieszy się ich najwyższym zaufaniem, czego dowodem jest tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości, przyznanego właśnie marce przez rodziców już kolejny rok z rzędu. Podejmując współpracę ze SMYKIEM, największą w Polsce siecią sklepów specjalistycznych dla dzieci i ekspertem w dziedzinie projektowania dziecięcej odzieży –  Fisher-Price® udowadnia, że w kategorii ubranek i akcesoriów dla najmłodszych ważna jest nie tylko  moda, lecz przede wszystkim profesjonalna wiedza o potrzebach i rozwoju maluszków.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 20 głosy

Zobacz także

Popularne tematy