Mama zrobiła zdjęcia podczas swojego porodu
fot. LAUREN CHENAULT/You're My Focus

Zrobiła zdjęcia podczas własnego porodu – musicie je zobaczyć!

Miałybyście siłę, żeby podczas własnego porodu trzymać aparat i robić zdjęcia? Ta mama miała i efekt jest zachwycający! Zobaczcie zdjęcia, które zrobiła.
Hanna Szczesiak
Mama zrobiła zdjęcia podczas swojego porodu
fot. LAUREN CHENAULT/You're My Focus
Sesja na porodówce? Dla niektórych mam to nieodzowny element porodu, dla innych dziwny i niezrozumiały zwyczaj. Fotografka Lauren Chenault zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy. Podczas własnego porodu poszła o krok dalej i... sama zrobiła zdjęcia!

Zdjęcia z porodówki

Chenault przyznała w rozmowie z The Huffington Post, że robienie zdjęć w żaden sposób nie wpłynęło na doświadczenie samego porodu. "Położyłam aparat na klatce piersiowej i po prostu pstrykałam zdjęcia" – powiedziała. Dodała, że w trakcie parcia nie mogła robić zdjęć i zrobienie dobrych ujęć było bardzo trudne.

Chociaż Chenault jest fotografką, to była jej pierwsza sesja zdjęciowa podczas porodu. Chciała zrobić zdjęcia podczas narodzin swojego pierwszego dziecka, ale jak sama przyznała, nie była na to przygotowana. Nie wiedziała, że będzie musiała przytrzymywać swoje nogi i że poród będzie tak trudny. Tym razem poprosiła o pomoc męża i przyjaciółki. Zobaczcie efekt jej pracy:
  Co sądzicie o fotografowaniu własnego porodu? To piękna pamiątka czy przesada?

Czytaj także: Nagrała telefonem własną cesarkę. Czy to przesada?

Źródło: The Huffington Post
Redakcja poleca: Jak wygląda sala porodowa - film
Zwiedzamy porodówkę razem z położną - zobacz, jak wygląda łóżko porodowe, worek sako i kącik noworodkowy.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy