GRY
 
 

"Zrozum swoje dziecko poprzez zabawę"- warsztaty

31.01, 2,7,9.02.2012r., Wytwórnia wraz z Towarzystwem Wiedzy Psychologicznej "START" zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z ich rodzicami na bezpłatne warsztaty.

wytwórnia
Na czym polegają warsztaty? Warsztaty "Zrozum swoje dziecko poprzez zabawę", to cykl 4 spotkań, w trakcie których za pomocą zabaw pokazane zostaną różnice między dorosłym a dzieckiem.

Prowadzący zwrócą uwagę i pozwolą lepiej zrozumieć specyficzne potrzeby dziecka. Rodzice będą zdobywać wiedzę, jak wytworzyć z dzieckiem relację opartą na wzajemnym szacunku.
Warsztat daje okazję do spotkania się z dzieckiem na "jego terenie" pod okiem profesjonalistów, uczestnictwa we wspólnym procesie twórczym. Warsztat daje szansę rozbudzenia w dziecku chęci do poznawania świata oraz wspiera jego indywidualność.

Kto może uczestniczyć?
Zapraszamy do udziału rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (4-9).

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Kiedy odbędą się warsztaty?
31 stycznia 2012r. godz. 10-13
2 lutego 2012r. godz. 10-13
7 lutego 2012r. godz. 10-13
9 lutego 2012r. godz. 10-13

Istnieje możliwość uczestnictwa w dowolnych terminach.

Kto poprowadzi warsztaty?
Psycholodzy z Towarzystwa Wiedzy Psychologicznej "START" - organizacji zrzeszającej psychologów, pedagogów oraz studentów tychże kierunków, które działa od 2004 roku i prowadzi szereg projektów psychologicznych, w tym m.in. ustawiczne kształcenie dorosłych, młodzieży i dzieci oraz udzielanie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.

Więcej informacji o TWP "START" na: www.psychologia-lodz.pl/ 

Dodatkowych informacji udziela biuro Wytwórni pod numerem: 42 6395501 lub mailem: biuro@wytwornia.pl.
Wymagane są wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 42 639 55 01 lub mailem biuro@wytwornia.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj