Zwariowane rodzinki
fot. materiały prasowe

"Zwariowane rodzinki", czyli książka o rodzinie nieco innej niż wszystkie

Masz czasem wrażenie, że twoja rodzina jest zwariowana? Mamy coś dla ciebie! Książka z serii "Zwariowane rodzinki" przypadnie do gustu zarówno małym, jak i dużym czytelnikom.
Zwariowane rodzinki
fot. materiały prasowe
Zabawna i ironiczna seria dla dzieci o rodzinie, która jest nieco bardziej zwariowana niż inne. Dlaczego?

Rodzinka, jakiej nie znacie

Mama Cyryla nosi długie, czarne buty z szerokim cholewami i ma jeszcze dłuższą szablę, którą zmusza wrogów do spacerku po desce sterczącej z burty. Okrętowy kucharz, Ohydny Olo, ciągle serwuje na obiad zupę z morskiego potwora, choć Cyryl wolałby pizzę. Fleja Fryderyk stuka drewnianą nogą i śmierdzi jak sto zgniłych dorszy, ale jest świetny z matmy. Nic dziwnego, że Cyryl marzy o normalnym życiu. I chce iść do normalnej szkoły! Jednak szkoła, polecona przez czarodzieja, nie jest taka znowu normalna, ale Cyryl jest zachwycony, bo może wreszcie zejść z pokładu. Poznaje nowych kolegów i zyskuje szkolną ksywkę, lecz wstydzi się mamy piratki i jej bandy wilków morskich. 
Ale kiedy szkole grozi powódź, kto przybywa na pomoc, kto ratuje uczniów i nauczycieli z rozszalałych fal? Mama i jej załoga! Czy tak postępują wstrętni, krwawi piraci?
 

Zwariowane talenty Jackie French i Stephena Michaela Kinga połączone w jednej książce to fantastyczna mieszanka, która zachwyci młodych czytelników. A zwłaszcza takich, którzy nie lubią grzecznych książeczek. Czytajcie o szalonych przygodach zwariowanych rodzinek! 

W przygotowaniu kolejne tomy serii:
  • Mój pies jest dinozaurem – marzec 2016
  • Mój tata smok – maj 2016
  • Mój wujek Mundek, krasnal ogrodowy - maj 2016
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy