GRY
 
 

Zwierzęta Doktora Dolittle w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze

26.10.2012r., godz.9.30 i 12.00 Lubuski Teatr w Zielonej Górze zaprasza na bajkę pt. "Zwierzęta Doktora Dolittle" wg H. Loftinga.

Lubuski Teatr w Zielonej Górze
To drugi, po widowiskowej „Księdze dżungli”, spektakl w reżyserii Jerzego Bielunasa, z choreografią Macieja Florka (czyli zwycięzcy I edycji programu You can dance) Przygotowywane z ogromnym rozmachem przedstawienie muzyczne, z udziałem kilkunastu aktorów i tancerzy zabierze Was w świat afrykańskiej muzyki, nieprawdopodobnych masek, barwnych kostiumów i tajemnic Czarnego Lądu. Inspirowana książkami Loftinga historia Doktora Dolittle i jego zwierzęcych przyjaciół to prawdziwe wydarzenie! Dołącz do Papugi Polinezjusza, małpki Czi Czi, prosięcia Geb Geb, psów, kota, bociana, szczura Euzebiusza i całej plejady zwierząt lądowych i morskich. W świecie przepełnionym muzyką i wszystkimi kolorami tęczy nie można się nudzić, a zawrotna akcja zadowoli nawet najbardziej wymagających Widzów w każdym wieku. 

Rezerwacja biletów: Impresariat LT: tel. 452-72-72 w. 51,63,35
Kasa biletowa LT: tel. 452-72-72 w. 33

Lubuski Teatr w Zielonej Górze
Al. Niepoldegłości 3/5
Zielona Góra
ww.teatr.zgora.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj