GRY
 
 

Alicja Janosz została mamą!

16 września Alicja Janosz urodziła synka. Znamy kilka szczegółów z porodu (na porodówce nie była sama!) oraz wiemy, jakie imię będzie nosił chłopczyk.

Alicja Janosz w ciąży, zwyciężczyni idola w ciąży
fot. fot. Facebook

O tym, że zwyciężczyni idola zostanie mamą media informowało już w kwietniu tego roku. Zresztą sama Alicja Janosz szczególnie tego faktu nie ukrywała. Na bieżąco dzieliła się ze swoimi fanami na Facebooku oraz blogu – zdjęciami ciążowego brzucha.  Wokalistka intensywnie opisywała jak przygotowuje się do roli mamy.  Zarówno we własnych internetowych wpisach jak i  w wywiadach podkreślała, że podchodzi bardzo poważnie do macierzyństwa. Gdy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży postanowiła dobrze przygotować się do roli mamy: dużo czytała, a także uczęszczała na zajęcia do szkoły rodzenia. Co zresztą relacjonował jeden z programów śniadaniowych.
Na oficjalnym instagramie Alicji Janosz można także  obejrzeć zdjęcia mieszkania oraz pokoiku dziecięcego jaki piosenkarka przygotowała.

Zobacz: Jak urządzić dziecięcy pokój dla niemowlęcia

Zarówno Alicja jak i jej mąż Bartek z każdym dniem ciąży wokalistki wydawali się coraz bardziej szczęśliwi. Wielokrotnie podkreślali, iż nie mogą doczekać się narodzin dziecka. Tym bardziej miło nam poinformować, że dziś rano zostali oni szczęśliwymi rodzicami synka

Jak informuje serwis AfterParty.pl  Alicja wybrała dla synka imię Tymek.
Poród przebiegł bez żadnych problemów we wrocławskim szpitalu. Cały czas czuwał u boku mąż Alicji, Bartosz Niebielecki i najbliższa rodzina – tłumaczy AfterParty.pl przyjaciółka wokalistki

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy grzecznego, przesypiającego całe noce, synka :)

Zobacz też galerię w serwisie AfterParty.pl: Ciężarna Alicja Janosz tuż przed porodem 

Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska nie chce być tylko kucharką i odźwiernym dla swojej córki
Jaką mamą jest Martyna Wojciechowska? Czy macierzyństwo ją zmieniło? Czy podróże nie przeszkadzają w wychowaniu dziecka? Zobacz, jakie wartości przekazuje córce znana z działalności społecznej również na rzecz kobiet dziennikarka i podróżniczka.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj