Joanna Krupa pokazała pokój córki
fot. Instagram/joannakrupa/kolaż mamotoja.pl

„Zwyczajny” pokój Ashy-Leigh zachwycił fanów Joanny Krupy

Gwiazdy często unikają koloru, aranżując przestrzenie dla dzieci. To sprawia, że są one estetyczne i czyste, ale... wydają się smutne. U Ashy-Leigh jest inaczej. Tu panuje kolor i życie!
Milena Oszczepalińska
Joanna Krupa pokazała pokój córki
fot. Instagram/joannakrupa/kolaż mamotoja.pl
Joanna Krupa wciąż zaskakuje swoim „normalnym” podejściem do macierzyństwa. Gwiazda pochwaliła się ostatnio wózkiem córki, który kosztuje zaledwie 599 zł, pokazała też na Instagramie pokoik Ashy-Leigh. Fanki od razu zwróciły uwagę na to, że jest to niewymuskana, normalna i kolorowa przestrzeń dziecięca. Pokój dziewczynki wygląda zupełnie inaczej niż sterylne kąciki, które często pokazują w sieci inne znane mamy.

Wesoły i kolorowy pokój córki Joanny Krupy

Przeglądając instagramowe profile znanych mam, nie da się nie zauważyć, że zdjęcia pokoi ich dzieci są bardzo dopieszczone, wymuskane i wyglądają, jakby tak naprawdę nikt w nich nie przebywał. Pokoik Ashy-Leigh mocno się spośród nich wyróżnia. Choć dominuje w nim blady róż i biel, barwy te stanowią tło dla kolorowych zabawek, w tym ogromnej maty w zwierzątka, na której bawi się dziewczynka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Redakcja poleca: Jak zrobic pompon z tiulu? - film
Pompon z tiulu jest bardzo łatwy do zrobienia, a wygląda niezwykle efektownie.

Wystrój pokoju Ashy-Leigh przypadł do gustu internautom

Przestrzeń Ashy-Leigh nie wydaje się smutna, co bardzo spodobało się fankom modelki. Pod postem Joanny pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, takich jak: „Cudnie jak zawsze i tak zdrowo, tak normalnie”, „Boże, jak dobrze zobaczyć normalny pokoik dla malucha, niewymuskany instagramowo, tak że strach czegoś dotknąć”.

Internautki są wyraźnie zachwycone nie tylko pokojem córki Joanny Krupy, lecz także samą dziewczynką. Zwracają uwagę na to, że mała jest bardzo podobna do mamy i niesamowicie słodka. Trudno się z tym nie zgodzić, prawda?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zobacz także: Sterylna wyprawka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dlaczego zrezygnowała z koloru?

Joanna Krupa często podkreśla, że córka jest jej całym światem i widać, że stara się być normalną mamą. Nie aranżuje pokoju dziewczynki pod zdjęcia na Instagram, nie kupuje też najdroższego wózka, którym mogłaby się chwalić w sieci. Wydaje się, że w porównaniu do innych gwiazd, ma bardzo zdrowe podejście.

Źródło: party.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy