GRY

Żywienie i sen: od ciąży do przedszkola [Sympozjum Philips Avent]

W naukowym sympozjum zorganizowanym w marcu 2018 roku w Amsterdamie przez Philips Avent wzięło udział wielu naukowców z całego świata, lekarzy, położnych i dziennikarzy branżowych. Poziom wystąpień i wiedzy zachwycał!
Sympozjum Philips Avent 2018
fot. fot. philipsavent-symposium.com

Philips Avent to wiodący producent akcesoriów ułatwiających życie mamom i niemowlętom. Kto nie zna ich antykolkowych butelek, inteligentnych laktatorów czy smoczków-uspokajaczy? W marcu 2018 roku dziennikarze mogli odwiedzić laboratoria Philips Avent, w których prowadzi się badania i rozwija nowe produkty. To była pierwsza taka okazja, kiedy ludzie z zewnątrz mogli zobaczyć, jak pracuje się nad akcesoriami do karmienia niemowląt i odciągania pokarmu.

W sali testów zobaczyliśmy, jak testuje się smoczki, butelki i laktatory – pod kątem wytrzymałości, wygody użycia i innych parametrów. Pracownicy tego działu prowadzą szeroko zakrojone badania, uwzględniające m.in. grupy badawcze w postaci karmiącym matek, chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem i uwagami. Pracownik Philips Research and Development Centre zapytany, czy jeśli produkty Philips Avent są wciąż ulepszane, nie obawia się, że kiedyś dojdą do miejsca, w którym już nie będzie miejsca na ulepszenia, odpowiedział, że nie martwi się o to: zawsze jest przestrzeń do rozwoju.

Sympozjum Philips Avent 2018

Przez dwa dni marca przedstawiciele świata medycyny mogli uczestniczyć w sympozjum poświęconym zagadnieniom dotyczącym żywienia i snu: od ciąży po czas przedszkola.

Oprócz wykładów światowej sławy naukowców, których prace cytowane są w najlepszej branżowej prasie i których badania pozwalają nam lepiej zrozumieć powyższe zagadnienia, uczestnicy sympozjum mogli wziąć udział w warsztatach i prezentować wyniki swoich prac, obserwacji i badań.

Sympozjum w Amsterdamie zgromadziło ludzi z całego świata, zajmujących się na co dzień kwestiami związanymi z żywieniem i opieką nad kobietami w ciąży, niemowlętami i małymi dziećmi. To była niepowtarzalna okazja, żeby zapoznać się z nowymi odkryciami dotyczącymi snu i żywienia, które z pewnością będziemy wykorzystywać w naszych artykułach, żeby wszystkie nasze mamy były na bieżąco z tym, co najważniejsze, jeśli chodzi o ich dzieci i o nie same!

 

Redakcja poleca: Problem z ogarnięciem noworodka? Wypróbuj aplikację uGrow [WIDEO]
Kiedy ostatnio karmiłam i z której piersi najpierw? Jak długo moje dziecko spało w południe? Kiedy wizyta u pediatry? Jeśli i ty potrzebujesz wsparcia przy codziennych zadaniach związanych z opieką nad noworodkiem, ściągnij aplikację uGrow - naprawdę ułatwia życie młodym mamom.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj