GRY
 
 

zZielenieJesz - warsztaty w Pajdkokracji

18.03.2012r.,godz.11.00-15.00 Zapraszamy na wyjątkową edycję Pajdokracji, towarzyszącą pierwszemu Festiwalowi Designu dla Dzieci - Kids Love Design.

Pajdokracja
Zieleń to barwa odradzającej się przyrody, to także symbol świeżości, znak tego, co dobre dla nas i naszej planety. Co zrobić, aby nieco się zazielenić?

Mamy dla Was trzy możliwości – inspiracje do dalszego kiełkowania.

Zgodnie z ideami miejskiej partyzantki ogrodniczej (tzw. Urban Gardening, Urban Agriculture) zmienimy miejską uregulowaną przestrzeń w bardziej przyjazną do życia. Rozsadzimy beton zielenią, pogrzebiemy w ziemi. Sadzonki ziół, warzyw i kwiatów dostępne będą zarówno na miejscu, jak i na wynos;)
Dojrzałe rośliny wykorzystać można jako doskonałe źródło naturalnych barwników. Malując z ich pomocą własne obrazy na tkaninie, dowiemy się o nieograniczonych możliwościach, które tkwią w tym, co mamy na wyciągnięcie ręki.
Po fazie sadzenia i wzrostu przychodzi czas na zbiory. Smaczne posiłki przygotujemy we właściwym sobie tempie, niespiesznie, według filozofii slow food. Zawartość naszych talerzy komponować będziemy jak prawdziwe dzieło sztuki, zwracając uwagę na barwy, smaki, zapachy oraz wysoką jakość składników.

Nasze warsztaty mają charakter otwarty, w formie kilku ogólnodostępnych stanowisk.
Dzieci w każdym wieku (także przed - przedszkolnym) zapraszamy wraz z opiekunami.

Udział bezpłatny!
scenariusz i prowadzenie: Agata Kiedrowicz-Dąbrowska, Karolina Machowicz, Edyta Ryłek


Piwnica Kany
Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5
70-521 Szczecin


Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj