Rodzice testują butelka Nanobebe
fot. Marko

Mamy przetestowały butelkę do karmienia Nanobébé. Co o niej sądzą?

Butelka do karmienia to bardzo praktyczna rzecz w domu młodej mamy. Szczególnie przydaje się w sytuacjach, gdy nie ma możliwości podania dziecku mleka prosto z piersi. Jak znaleźć tę najlepszą? Sprawdź wyniki testu butelki Nanobébé i dowiedz się, co sądzą o niej mamy.
Rodzice testują butelka Nanobebe
fot. Marko

Gdy mama ma problemy z laktacją lub musi zostawić maluszka pod opieką bliskiej osoby, optymalną opcją jest odciąganie pokarmu i karmienie dziecka butelką. Jednak którą butelkę wybrać? Na rynku jest ich ogromny wybór... Postanowiliśmy to sprawdzić i poprosiliśmy mamy o przetestowanie nowej, rewolucyjnej butelki do karmienia Nanobébé. Sprawdź, jak wypadły testy.

Butelki do karmienia niemowląt - sprawdź opinie

Ta butelka to hit!

100% mam poleca butelkę Nanobébé innym rodzicom, a 96% uważa ją za potrzebną i ułatwiającą proces macierzyństwa. Przede wszystkim mamy doceniły ją za unikalny kształt oraz za to, że maluszek w trakcie posiłku właściwie nie czuł różnicy, że pije z butelki zamiast z piersi. Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Większość mam twierdzi, że pokarm po podgrzaniu w butelce nie zmienił swej konsystencji i dalej zachowywał swoje wartości odżywcze. A dzięki zawartemu w zestawie adapterowi, mleko można pompować bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać je w zamrażarce lub lodówce.


 

Nanobébé ułatwia karmienie i... życie

Zdaniem 97% mam przygotowanie mleka dzięki butelce Nanobébé zajmuje o wiele mniej czasu, a tym samym maluch krócej czeka na posiłek. Dzieci z łatwością chwytały butelkę, utożsamiając ją z piersią mamy. Także odciąganie mleka laktatorem podłączonym bezpośrednio do butelki Nanobébé nie stanowiło problemu, a co ważne – odbywało się szybko i łatwo. Zdaniem testujących mam proces schładzania i zamrażania mleka w butelce następował szybciej niż w tradycyjnym pojemniku. Mamy twierdzą, że w porównaniu do innych butelek, mleko w Nanobébé rozchodzi się równomiernie, szybciej się podgrzewając. Jeśli chodzi o kwestię utrzymywania czystości, butelka jest skonstruowana tak, że można ją bardzo szybko umyć.

92% mam doceniło także zaletę smoczka, który dzięki zastosowaniu odpowiedniego przepływu, pozwolił sprawniej się dziecku najadać. Mamy podkreślały też, że nowatorski design smoczka, przypominający kształt piersi, umożliwiał dziecku spożywanie pokarmu o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek.


Jak jeszcze mamy oceniły butelkę Nanobébé?

  • Bardzo dobry produkt. Dziecko bardzo chętnie chwytało butelkę i z niej piło, ze względu na jej kształt podobny do piersi. Karmi się nią o wiele lepiej niż butelką o tradycyjnym kształcie. Dzięki adapterowi mogłam ściągać mleko bezpośrednio do butelki Nanobébé. Dużym ułatwieniem jest szybsze podgrzewanie mleka niż w normalnej butelce, co miało szczególne znaczenie przy karmieniu w nocy. 
 
  • Butelka ma doskonały kształt, jest poręczna i łatwo się ją czyści. Przechowywanie, podgrzewanie w niej mleka jest proste, a mleko w niej zachowuje wszystkie wartości odżywcze. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że karmienie mojego maleństwa za pomocą tej butelki nie wywołuje u niego ataków kolki i bóli brzuszka. Jak dla mnie najlepsza butelka! Polecam. 
 
  • Jestem przekonana, że buteleczka Nanobébé to najlepsze rozwiązanie podczas karmienia piersią. Kształt buteleczki bardzo przypomina pierś kobiety, dlatego też mój maluszek kojarzy ją z moją piersią co jest bardzo wygodną alternatywą. Mleczko przechowywane w tej buteleczce nie traci wartości odżywczych i jest o wiele bardziej wartościowe.Poza tym najczęściej korzystałam z tej buteleczki podłączając ją jednocześnie do laktatora i tak naprawdę jestem zadowolona z efektu jej działania, gdyż odbywało się to o wiele szybciej.
 
  • Największym plusem butelki jest szybkość podgrzania pokarmu, który się w niej znajduje, jest on zdecydowanie krótszy niż w standardowej butelce. W momencie gdy dziecko jest głodne i niecierpliwe jest to naprawdę duży plus, każda sekunda jest wtedy na wagę złota. 


 
  • Butelka Nanobébé zdecydowanie ułatwia karmienie malucha zarówno mnie jako mamie, jak i najbliższym. Jej innowacyjny kształt, przypominający pierś zdecydowanie pomaga przy przejściu na karmienie butelką. Zaletą jest łatwość czyszczenia butelki. Rewolucyjnym rozwiązaniem jest równomierne podgrzewanie i schładzanie pokarmu. Dzięki temu wiem, że temperatura mleka, będzie taka sama w całej butelce. Również smoczek, który wyposażony jest w system wentylacji 360° pomagał w karmieniu. Dzięki niemu mogliśmy spać spokojnie, nie martwiąc się o bolesne kolki. Zdecydowanie polecam butelkę Nanobébé wszystkim niezdecydowanym, bądź szukającym idealnej butelki do karmienia swojego malucha. To sprzęt, z którym się zaprzyjaźnicie i możecie mu w pełni zaufać. Polecam!
 
  • Butelki Nanobebe to totalny hit! Ułatwiają i przyspieszają proces karmienia, można do nich bezpośrednio w prosty sposób odciągnąć mleko, co jest bardzo pomocne :) Butelka nadaje się idealnie do przechowywania mleka, którego właściwości pozostają takie, jak być powinny. Wydaje się być zbliżona do naturalnej piersi, dlatego też dziecko łatwo się do niej przyzwyczaja i w naszym przypadku nie zauważyłam, aby miało jakikolwiek problem z jedzeniem, a więc dajemy mocną piąteczkę! Testować takie hity to ogromna przyjemność :)

Więcej: Nanobébé
 

Zobacz także

Popularne tematy