Ciąża to piękny stan, ale nie trwa wiecznie i kiedyś trzeba urodzić to dziecko. Dla części z nas trudno sobie wyobrazić, co dzieje się z dzieckiem w trakcie porodu. I chociaż kobiety w ciąży wystrzegają się filmów z porodu, bo budzą one więcej obaw i strachu, niż uspokajają, to animacje porodów, które pojawiają się w sieci poleciłabym każdej przyszłej mamie.

Reklama

Sama jestem w ciąży i zawsze wystrzegałam się filmów porodowych, dopóki nie trafiłam na filmy tego rodzaju. Film pokazany w formie animacji komputerowej, pozwoli zrozumieć i przybliżyć cały proces porodu, i kiedy nastąpi już ten dzień, myślę, że łatwiej nam będzie wyobrazić sobie na jakim etapie porodu jesteśmy my i nasze dziecko.

Polecamy: Poród w sieci: nowy trend youtuberek przeraża socjologów (zobacz filmy)

Film z porodu, który nie przeraża?

Nie ma w nim krwi, krzyku, cierpienia i emocji, które wcale nam nie pomagają, a jeszcze bardziej przerażają. To prosta animacja komputerowa, na której zobrazowana jest akcja porodowa. Czy potrzebujemy czegoś więcej? Ja nie.
Film obejrzało już ponad 10 milionów ludzi, co pokazuje ogromne zainteresowanie tematem. Niepotrzebne im były efekty specjalne i chwyty montażowe.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego filmu. Ja obejrzałam i śmiało mogę stwierdzić, że film mógłby być pokazywany na lekcjach w szkołach.

Zobacz także

Normal Birth
Posted by Pregnancy Videos on 21 czerwca 2015

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama