W sobotę 11 czerwca brytyjska studentka z Bristolu, Jess Davies, od rana czuła się źle. Bolał ją brzuch, ale uznała, że pewnie zbliża jej się okres. Wzięła ciepły prysznic, ale ból nie ustępował. Tego samego dnia wieczorem zaczęła się szykować na imprezę z okazji swoich 20 urodzin, które przypadały kolejnego dnia. Na imprezę nie poszła, bo nagle poczuła nieodpartą potrzebę pójścia do łazienki i parcia.

Reklama

Surrealistyczny poród

„Nie miałam pojęcia, że właśnie rodzę dziecko” – relacjonowała Jess, która jest studentką drugiego roku historii i politologii na University of Southampton. „Czułam tylko, że muszę wyrzucić >>to

Jess nie miała pojęcia o tym, że jest w ciąży. Jej okres zawsze był nieregularny. Początkowo trochę zaniepokoiły ją mdłości, ale uznała, że to skutek niedawno przepisanych jej leków. Dopiero płacz noworodka przekonał ją, że była w ciąży.

Urodziłaś? Nie ściemniaj!

Po urodzeniu dziecka Jess zadzwoniła do swojej najlepszej przyjaciółki i opowiedziała, co jej się przytrafiło. Przyjaciółka jednak uznała, że Jess stworzyła nieprawdopodobną historię, aby wymigać się z imprezy. Dopiero gdy otrzymała od Jess zdjęcie z noworodkiem, uwierzyła w opowieść. Poleciła też przyjaciółce jak najszybsze zgłoszenie się do szpitala.

Jess z noworodkiem została przetransportowana na oddział położniczy, a maluch trafił do inkubatora, gdyż stwierdzono, że poród nastąpił w 35 tygodniu ciąży. Nowo narodzony chłopczyk, któremu Jess nadała imię Freddy, jest zdrowy, a jego mamie nic nie dolega.

Zobacz także

Szok już minął

Jess Davies była bardzo zaskoczona narodzinami synka. Obecnie jednak mówi, że jest szczęśliwa. „Trudno opisać miłość, którą czuję do Freddiego, ale jest ona niesamowita. Myślę o nim po prostu cały czas” - stwierdziła.

20-latka nie zamierza rzucać studiów, planuje jednak przenieść się na uczelnię zlokalizowaną bliżej jej rodzinnego Bristolu, aby w opiece nad dzieckiem mogła pomóc jej mama. Podobno babcia Freddy'ego jest w siódmym niebie, że ma wnuka.

Malutki Freddie Oliver Davis po urodzeniu ważył 2409 g. Przyszedł na świat o 16:45 11 czerwca 2022 roku. „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak dorasta i towarzyszyć mu w tym na każdym kroku” – powiedziała świeżo upieczona mama. ”

Źródło: tvn24.pl

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama