Wydawanie pieniędzy na kurtkę ciążową, która posłuży ci tylko w czasie ciąży to zwyczajnie... strata pieniędzy! Lepiej wybrać modele puchówek lub pikowanych bezrękawników z polarem, które są wielofunkcyjne! I sprawdzą się na dłużej.

Reklama

Najlepsze kurtki dla przyszłych mam to te z kolekcji ciążowych. Dlaczego? Ich krój i konstrukcja zazwyczaj pozwalają na dopasowanie okrycia do zmieniającej się figury, a jednocześnie świetnie leżą także, gdy już nie masz ciążowego brzuszka. Warto również zainwestować w modele kurtek, które otulą maluszka, który pojawi się już na świecie! Dzięki błyskawicznie dopinanej i odpinanej poszerzającej wstawce. Maluch w chuście lub nosidełku będzie miał cieplutko i sucho. To bardzo wygodne!

Gdzie można znaleźć ładne i funkcjonalne kurtki dla ciężarnych? Warto zerkać do sklepów internetowych oraz sprawdzać hity w serwisach aukcyjnych. Wówczas można upolować super kurtki w bardzo przystępnych cenach. Ale nie musisz przeczesywać internetu i tracić czasu - na mamotoja.pl zawsze znajdziesz najfajniejsze hity ciążowe! Robimy to za ciebie! W jednym miejscu masz najlepsze i najmodniejsze modele.

Zobacz także

Którą kurtkę ciążową wybierzesz dla siebie?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama