Stoję przed lustrem z moim ciążowym brzuszkiem, który z dnia na dzień robi się coraz większy i czuję się jak słoń. Skóra jest coraz bardziej napięta i czasami mam wrażenie, że zaraz pęknę, a jeszcze zostały mi cztery miesiące do porodu. To moja druga ciąża i wyglądam tak, jak przed porodem w pierwszej. Zastanawiam się, czy moje ciało jest rzeczywiście piękne, jak często można znaleźć "cudowne porady" z cyklu: kobieta w ciąży jest sexy! Wcale nie czuję się sexy i nie mam zamiaru tego udawać! Czuję się ciężka, jak słoń, nie mam co na siebie włożyć, a po kąpieli szybko nakładam na siebie koszulę, żeby nie pokazywać się w "takim stanie".

Reklama

Zobacz także: Seks w czasie ciąży – lęki przyszłych mam

Ona pokazała, że ciało w ciąży jest piękne

Ostatnio natrafiłam na piękne zdjęcia kobiet w ciąży, które uchwyciła amerykańska fotografka Ivette Ivenes, która zasłynęła z bajkowych zdjęć kobiet karmiących piersią.
Ivette w piękny, subtelny i romantyczny sposób pokazuje piękno kobiecego ciała w ciąży, a bajkowa sceneria zdjęć przenosi nas w cudowny klimat. - Kiedy byłam w ciąży czułam, że jestem bliżej otaczającej mnie natury, niż kiedykolwiek wcześniej w moim życiu" - mówi Ivette Ivenes .

Te zdjęcia pokazują, że ciążowy brzuszek i ciało kobiety w ciąży jest naprawdę piękne i my, przyszłe mamy powinnyśmy tak właśnie o sobie myśleć.

Earth mama. © Ivette Ivens Photography
Posted by Ivette Ivens Photography on 3 stycznia 2015


Zobacz także

The long waited..© Ivette Ivens Photographywww.ivetteivens.com
Posted by Ivette Ivens Photography on 17 lutego 2015

This is so moving and so black and white to me. Feel free to share if you wish!© Ivette Ivens Photography
Posted by Ivette Ivens Photography on 3 listopada 2014

HOT!© Ivette Ivens Photographywww.ivetteivens.com
Posted by Ivette Ivens Photography on 9 lutego 2015

Czytaj na party.pl: Styl Dereszowskiej w ciąży: Pokreśla czy ukrywa brzuszek?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama