Wciąż słyszymy od przyszłych mam "Ale w co się ubrać do pracy?", "Nie mam już pomysłu!", "Wszystko mnie ciśnie!". Taka prawda, wraz z rosnącym i coraz bardziej zaokrąglającym się brzuszkiem mamy ochotę chodzić tylko w elastycznych, rozciągliwych i szerokich ubraniach. W pracy niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić, by wyglądać niestosownie i stawiać wyłącznie na wygodę.

Reklama

Co więc nosić? Oczywiście sukienki, oczywiście najlepiej ciążowe. Dlaczego? Najczęściej są tak skrojone, że będą dobre na każdym etapie ciąży - od małego brzuszka, po spory przed porodem. A do tego często mogą się też sprawdzić w czasie karmienia piersią. Najlepiej jeśli są uszyte z przewiewnych, oddychających materiałów.

Sukienki ciążowe - koszulowe LOVE

sukienka ciążowa koszulowa
Materiały prasowe

W biurze i wszędzie tam, gdzie obowiązują sztywne zasady ubierania, a mężczyźni muszą chodzić w garniturach przyszła mama może postawić na tzw. sukienki koszulowe. Inspirowane męskim krojem koszuli, wyglądają elegancko, są wygodne, mogą mieć szeroki fason, a do tego są supermodne!

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Rozpinane sukienki ciążowe w modny wzorek

sukienka ciążowa w liski
Materiały prasowe

Tam gdzie nie ma takich restrykcyjnych wytycznych dotyczących ubioru można odrobinę "zaszaleć" i wybrać, np. rozpinaną sukienkę z kołnierzykiem w drobny, modny wzorek. Zobaczcie tę w liski! To nasz typ!

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama