Możesz pójść do sklepu z odzieżą ciążową, szukać ubrań w internecie albo wybrać coś z oferty zwykłych sklepów. Pokażemy ci kilka praktycznych rozwiązań, dzięki którym nie tylko zyskasz na wygodzie, ale i z przyjemnością obejrzysz się w lustrze.

Reklama

Spódnica
Dzięki specjalnie wykończonej górze, np. dzianinowym pasem, nie będzie zsuwać się z bioder i odsłaniać brzucha, a dół spódnicy zachowa równą długość, mimo coraz większego brzuszka.

Bluzka odcinana pod biustem
Dla tych, które lubią dopasowane ubrania i chcą pochwalić się pełniejszym niż zwykle kształtem biustu i coraz większym brzuszkiem. Jest elastyczna, dostosowuje się do obwodu talii.

Koszula ciążowa
Do pracy, na spotkanie w kawiarni, do kina, na obiad u znajomych. Na początku ciąży nie zdradzi twego stanu, a później delikatnie go podkreśli.

Sukienka
Marszczona pod biustem lub odcinana. Trudno powiedzieć o kobiecie w ciąży, że nie wygląda kobieco... Gdybyś jednak miała wątpliwości, warto sprawić sobie choć jedną ciążową sukienkę. Na większe okazje.

Zobacz także

Sweterek z kopertowym wiązaniem
Wiązanie pod biustem sprawia, że możesz go nosić przez całą ciążę. Jeśli chcesz wyglądać sportowo, wystarczy założyć pod spód T-shirt, elegancko – np. klasyczną bluzkę.

Pas ciążowy
Ładnie podkreśla zmieniającą się figurę, podtrzymuje coraz większy brzuch, a przy tym dobrze pełni rolę kamuflażu. Pomoże ukryć zbyt krótkie bluzki, np. te sprzed ciąży. Jeśli wybierzesz szeroki (tzw. tubę), możesz nosić go jak gorset. Pasy ciążowe szyje się z elastycznej dzianiny wiskozowej.

Zwracaj uwagę na rodzaj tkaniny z której uszyte jest ubranie, które ci się spodobało. Szukaj materiałów naturalnych, przepuszczających powietrze. Przyszłym mamom czasem bywa bardzo gorąco!

td_dopisek.gif

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama