Piosenkarka Sabina Jeszka znana z programu "Mam talent" właśnie ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Gratulujemy! To wyjątkowe chwile w życiu każdej kobiety. Zaprezentowała przy okazji przepiękne zdjęcia. Stylizacja ciążowa oczywiście także przykuła naszą uwagę. Śledzimy wszelkie trendy w modzie dla przyszłych mam.

Reklama

Ten look jest raczej domowy, mało praktyczny i na potrzeby sesji rzecz jasna, ale Sabina założyła prześliczny sweter z frędzlami, który jest idealnym rozwiązaniem na zimne dni dla rosnącego brzuszka. Warto to powtórzyć w codziennych warunkach, nie "instagramowych". Przyda się zarówno dla przyszłej mamy, jak i mamy już rozbrykanych kilkuletnich urwisów. Ba! Nawet wtedy, gdy jeszcze dzieci nie masz w planach. Jesteśmy zachwycone. Piosenkarka pozuje do zdjęcia w pomarańczowym dzianinowym body i podkolanówkach. Bardzo przytulnie i seksownie zarazem.

Sweter typu ponczo ma zazwyczaj rękawy i szeroki oversize'owy dół, ale można też wybrać klasyczne ponczo czyli okrycie bez rękawów wkładane przez szyje. Frędzle są nadal trendy! Aura swetrowa już nadeszła, a my kochamy te wszystkie sploty i wełniane warkocze. Jesteśmy kocykolubnymi mamami. Zdecydowanie.

sweter typu ponczo
Materiały prasowe

Ponczo ciążowe z kolekcji Anna Field Mama, 189 zł, zalando.pl

Zobacz także

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Jak wam się podoba takie rozwiązanie swetrowe na ciążowe problemy z ubieraniem? Kupujecie w ogóle nowe ubrania w ciąży, czy nosicie stare albo pożyczacie od waszych lubych?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama