Ten minutowy filmik, który powstał w ramach kampanii Dove w związku ze zbliżającym się Dniem Ojca, pokazuje, jakie niezwykłe emocje towarzyszą mężczyznom, którzy właśnie dowiadują się, że zostaną ojcami. Radość, niedowierzanie i łzy szczęścia - to emocje, których nie wstydzą się panowie, bo dla nich tytuł Ojca, to najważniejszy tytuł w ich życiu.

Reklama

Zobacz także: Jak przygotować bliskich na powitanie nowego członka rodziny?

Jak przekazać wiadomość o ojcostwie?

Jeśli razem wpatrujecie się w domowy test ciążowy, to czas oczekiwania jest tym najważniejszym momentem, po którym możecie wspólnie cieszyć się cudowną wiadomością. Natomiast jeśli sama wykonałaś test w zaciszu łazienki, to możesz pomyśleć, w jaki sposób przekazać informację tacie dziecka. Jak widać na filmie, jest na to wiele sposobów. My podpowiadamy kolejne:

  • kup jakiś element dziecięcej wyprawki, np. małe buciki, śliniaczek i dołącz test ciążowy
  • kup tacie dziecka jakiś przedmiot z napisem Tata, może to być kubek, lizak, koszulka, takich rzeczy w sklepach jest naprawdę dużo, warto poszukać i znaleźć odpowiedni
  • przygotuj kolację i w miłej atmosferze przekaż radosną nowinę.
  • upiecz, albo zamów w cukierni ciasto z napisem: Będziesz tatą
  • jeśli zbliża się jakaś okazja, poczekaj z informacją i do prezentu dołącz test ciążowy. Możesz być pewna, że taki prezent na pewno zostanie w pamięci na długie lata.

Ważne, żeby taką informację przekazać na osobności, a nie w towarzystwie zbyt wielu osób. Jeśli zależy ci na nagraniu reakcji, możesz ustawić gdzieś domową kamerkę.

Zobacz także: Jak przekazać informację o ciąży na wizaz.pl

Zobacz także
Reklama

A Wy? Jak przekazywałyście taką wiadomość przyszłemu tacie? Piszcie w komentarzach!

Reklama
Reklama
Reklama