Tym razem światło dzienne ujrzy jej setne wydanie. To absolutny must have dla wszystkich rodziców i opiekunów, którzy znajdą tu wiedzę na temat ciąży, porodu i połogu. Szukasz sprawdzonych informacji, opartych o najnowsze wyniki badań? Nie wiesz, jak się przygotować do porodu? Ten poradnik to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wiedzy przekazanej w rzetelny i przystępny sposób!

Reklama

„W oczekiwaniu na dziecko” – najsłynniejszy poradnik dla rodziców

Świadomi rodzice chcą jak najlepiej przygotować się do ciąży i porodu. Interesuje ich wszystko, co jest związane z pojawiającym się w brzuchu życiem. Oczywiście wiąże się to nie tylko z ciekawością, ale również z tym, by mieć pewność, że zapewnią maluchowi jak najlepsze warunki do rozwoju. Właśnie dlatego w poradniku szczegółowo opisano każdy miesiąc ciąży. Przede wszystkim więc można przeczytać, jak tydzień po tygodniu zmienia się dziecko w brzuchu mamy, jakie objawy mogą wystąpić wtedy u ciężarnej, jakie badania wykonać i czego oczekiwać w ich trakcie, a także co może niepokoić. Ale to tylko namiastka! Znajdziesz tu odpowiedzi na naprawdę najróżniejsze pytania, w tym m.in.:

  • Dlaczego mam napięcie w dolnej części brzucha?
  • Czemu mój brzuch pojawia się… i znika?
  • Kłopoty ze snem. Co robić?
  • Czy w ciąży mogę nosić starsze dzieci?
  • Kiedy powiedzieć szefowi?
  • Inni dotykają mojego brzucha bez pytania – co robić?
  • Czy faktycznie nie mogę jeść sushi?
  • Co to jest torbiel ciałka żółtego?

Zawarto tu również wskazówki dotyczące stylu życia w trakcie ciąży, czyli między innymi to, jak powinna wyglądać zdrowa, zbilansowana dieta ciążowa, aktywność fizyczna, a także praca i podróże w trakcie ciąży.

Rebis

Nie zostaniecie sami, gdy jest trudno…

W czasie ciąży rodzice muszą się mierzyć z wieloma, nowymi sytuacjami. Dlatego istotne jest także to, że w poradniku znajdują się informacje, które są przydatne po pojawieniu się trudności związanych np. z uciążliwymi dolegliwościami (mdłościami, sennością, skurczami, problemami skórnymi itp.), chwiejnym samopoczuciem czy zmianami, jakie mogą zachodzić w relacji.

Niesamowite jest też to, że ciężarne znajdą tu odpowiedzi związane z wpływem ciąży na inne choroby współistniejące, które zdiagnozowano u nich wcześniej (w tym np. nadciśnienie tętnicze krwi, choroby tarczycy, depresja, skolioza). Ponadto jest tu specjalny rozdział poświęcony temu, co robić gdy… zachorujesz w ciąży. Dotyczy zarówno popularnych schorzeń jak grypa, grzybica pochwy czy zapalenie układu moczowego, jak i chorób zakaźnych (np. odra, ospa czy różyczka) oraz wielu innych. To zapewne jedyny, tak kompleksowy poradnik dla przyszłych rodziców!

Zobacz także

Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego o… porodzie

I co jest najlepsze – nie tylko o porodzie, ale również połogu i karmieniu piersią. Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodziców, dlatego autorka książki „W oczekiwaniu na dziecko” szczegółowo wyjaśnia kwestie, które mogą niepokoić, instruuje, a także zamieszcza wskazówki. Nie wiesz, jak budować więź z dzieckiem? Zastanawiasz się, ile będą trwały bóle poporodowe? Jak karmić po cesarskim cięciu? Dlaczego wypadają włosy, spada masa ciała lub jesteś przygnębiona? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi znajdziesz właśnie w poradniku.

Ponadto niepodważalnym atutem książki jest otwartość na nowoczesny model rodziny i zrozumienie dla różnorodnych stylów życia – wszyscy, niezależnie od preferencji, wyznania czy konfiguracji rodzinnej znajdą tu fachowe i rzetelne informacje.

Ten bestsellerowy poradnik to absolutne must have wszystkich przyszłych rodziców – książka pełna praktycznych porad, łatwych wskazówek oraz mnóstwa słów otuchy! Autorka Heidi Murkoff od lat jest nieformalną rzeczniczką matek. Staje w ich obronie i przypomina, że macierzyństwo jest dla niej najwyższą formą siostrzeństwa.

Na tym nie koniec!

W skład tej bestsellerowej serii wchodzą również: „Dieta przyszłej matki”, „W oczekiwaniu na ciążę”, „Pierwszy rok życia dziecka” oraz „Drugi rok życia dziecka”. To z pewnością pozycje, które warto mieć w domowej bibliotece.

Rebis

Czy już masz najnowsze wydanie najpopularniejszego poradnika dla rodziców „W oczekiwaniu na dziecko” Heidi Murkoff?

Reklama

Materiał powstał z udziałem Rebis

Reklama
Reklama
Reklama