Jak sobie radzić z mdłościami w czasie ciąży?

Wiele przyszłych mam zadaje sobie to pytanie. Prawie wszystkie preparaty nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży. Tylko lekarz prowadzący może w uzasadnionych przypadkach przepisać lek. Na szczęście istnieją metody naturalne, bez użycia środków farmakologicznych. Badania naukowe wykazały, że jedną z najskuteczniejszych metod niefarmakologicznych jest akupresura punktu P6.

Reklama

Angielskie opaski akupresurowe SEA-BAND to wyrób medyczny hamujący objawy choroby lokomocyjnej i mdłości o innym podłożu (w ciąży, migrenowe, po chemioterapii, po operacyjne).
Opaski akupresurowe SEA-BAND są produktem naturalnym, skutecznym oraz wielokrotnego stosowania.

imgg9rx79-0de5738
Mat. prasowe

Efekt leczniczy – zmniejszenie lub całkowite zniesienie nudności.
• Bez środków farmakologicznych.
• Bez skutków ubocznych.
• Bez działań niepożądanych.
• Bezpieczny sposób na mdłości u przyszłych mam.
• Bez konsultacji z lekarzem.

Działanie opasek oparte jest na akupresurze pkt P6 na nadgarstkach (zwanego punktem Nei-Kuan). Stosowanie opasek nie powoduje senności oraz innych skutków ubocznych. Opaski działają szybko (nawet po 2-5 min). Mogą być używane stale, w miarę potrzeby. Akupresura jest metodą naturalną, bezpieczną, skuteczną i nie dającą skutków ubocznych.

STOSOWANIE:
Umieść trzy środkowe palce na wewnętrznej stronie nadgarstka tak, aby krawędź trzeciego palca znajdowała się tuż poniżej pierwszej linii nadgarstka. Punkt Nei-Kuan znajduje się pod pierwszym palcem (wskazującym) pomiędzy dwoma wyczuwalnymi ścięgnami nadgarstka. Załóż opaskę tak, aby guzik uciskający skierowany był w kierunku nadgarstka dokładnie w punkcie Nei-Kuan. Powtórz czynność na drugim nadgarstku. Aby zapewnić optymalny efekt, należy zakładać opaski jednocześnie na obu nadgarstkach.

Oryginalne angielskie opaski akupresurowe Sea-band to wyrób medyczny kompleksowo przebadany i sprawdzony o wysokiej skuteczności. Dostępny w Polsce już od 12 lat, w dobrych aptekach i online.
Satysfakcja gwarantowana: wypróbuj opaski Sea-Band. Jeśli nie będziesz zadowolona z ich działania, gwarantujemy zwrot pieniędzy (na zasadach zgodnych z regulaminem https://opaskinanudnosci.pl/pliki/gwarancja-satysfakcji-lub-zwrot-gotowki.pdf).

Koszt to 45 pln za parę opasek.

Więcej informacji: https://opaskinanudnosci.pl
Link do zakupu: https://opaskinanudnosci.pl/gdzie-kupic

Podmiot Prowadzący Reklamę:

EFEKT DIGITAL M. SKIBIŃSKA - NETCZUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Bobrowiecka 3a/53
00-728 Warszawa
NIP 5213970966

Producent:
SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice
Tel.: +48 32/788-55-41

Reklama

Materiał promocyjny marki SEA-BAND.

imgmndMNa-1abc4f7
Reklama
Reklama
Reklama