Johnson's konkurs - pielęgnacja
fot. materiały prasowe

Ulubiony codzienny rytuał z maluszkiem [KONKURS]

Poranne ubieranie przed wyjściem na spacer, wspólna poobiednia drzemka, wieczorna kołysanka – zapewne każda z was ma swoje ukochane rytuały. Wiele z nich towarzyszy porannej lub wieczornej pielęgnacji. Rozwiąż quiz i podziel się z nami „waszymi” zwyczajami. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawem kosmetyków.
Johnson's konkurs - pielęgnacja
fot. materiały prasowe
Codzienne rytuały mogą przyczynić się do rozwoju i stymulacji zmysłów dziecka. Wspólne, ulubione czynności to więc nie tylko okazja do pielęgnowania jego skóry, ale też pobudzania zdolności do nauki, myślenia i rozwoju. Prosty rytuał kąpieli i bezpośredni masaż stymulują różne zmysły poprzez to, co dziecko czuje, widzi i słyszy oraz poprzez zapachy.

Wygraj 1 z 5 zestawów

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami kosmetyków marki Johnson’s.
Do wygrania będzie 5 zestawów kosmetyków z serii Top-to-Toe®:
  • płyn do mycia ciała i włosów 2 w 1,
  • intensywnie nawilżający krem.
Oba produkty są hipoalergiczne, zapewniają pH odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka i są odpowiednie od 1. dnia życia dziecka.
Redakcja poleca: Fakty i mity o pielęgnacji włosów dziecka
Jak często myć dziecku włosy? Czy podcinanie włosów pływa na ich wzrost? Sprawdź porady eksperta dotyczące właściwej pielęgnacji włosów przedszkolaka.

Rozwiąż quiz i odpowiedz na pytanie

Ciesz się czasem spędzanym z dzieckiem, pamiętając, że kąpiel może być czymś więcej niż tylko myciem. To pobudzający większość zmysłów plac zabaw twojego dziecka. Dzięki okazjom do korzystania ze zmysłów dotyku, wzroku, węchu oraz słuchu codzienne rytuały stają się czasem wielozmysłowych odkryć, które stymulują szczęśliwy i zdrowy rozwój dziecka.
Sprawdź się w naszym quizie i odpowiedz na pytania dotyczące skóry noworodka. Podziel się z nami swoim ulubionym rytuałem i odbierz nagrody!

 


Artykuł powstał z udziałem marki Johnson’s

Zobacz także

Popularne tematy