fotelik rowerowy
fot. Adobe Stock

Decathlon wycofuje jeden z fotelików rowerowych

W fotelikach 100 bclip marki B'twin wykryto wadę zagrażająca bezpieczeństwu dzieci. Decathlon prosi o zwrot wadliwych fotelików lub wymianę ich na inne.
Ewa Janczak-Cwil
fotelik rowerowy
fot. Adobe Stock
W fotelikach 100 bclip marki B'Twin wykryto wadę klamry pasów bezpieczeństwa. Wadliwe mogą być foteliki kupione między 1 października 2018 roku a 20 listopada 2019 roku. Sprawdź, czy twój fotelik rowerowy nie należy do partii produktu, w której odkryto nieprawidłowości.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie modelu 100 bclip B'Twin, w którym może być wadliwa klamra:
100 bclip B'Twin

Wadliwy fotelik – na co zwrócić uwagę

O wadzie może świadczyć niebieska czy turkusowa linia na przedniej stronie czarnej klamry pasów bezpieczeństwa. Jeśli ktoś nie jest pewien, czy jego fotelik rowerowy jest bezpieczny, może zgłosić się z nim do Decathlonu i tam zweryfikować problem z pracownikami sklepu.

Można też skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta sieci Decathlon pod numerem telefonu: 800 808 007 lub mailowo, pisząc na adres: kontakt@decathlon.pl.

Zobacz także: Kaski rowerowe dla dziecka już od 30 zł
Redakcja poleca: Jak przewozić małe dziecko na rowerze? (video)
Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając fotelik rowerowy dla dziecka. Poznaj cechy dobrego fotelika rowerowego.

Co z fotelikami kupionymi w innych sklepach?

Jeśli kupiłeś ten model fotelika na allegro czy w innym sklepie, nowy lub używany, koniecznie sprawdź, czy twój egzemplarz nie ma wspomnianej linii na klamrze. Marka B'Twin jest marką własną sieci Decathlon, więc nawet jeśli fotelik nie został zakupiony w tym sklepie, i tak warto zgłosić się do Decathlonu, gdyż to on wprowadza produkty B'Twin do sprzedaży, więc jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo tych produktów i powinien wymienić także wadliwy towar kupiony z drugiej ręki czy w innym sklepie.

Źródło: gazeta.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy