Bumprider - nowe łóżeczko turystyczne
fot. materiał prasowy

Luksusowe łóżeczko turystyczne Inovi Cocoon - idealne na podróż i nie tylko!

Nowe łóżeczko turystyczne Inovi Cocoon sprawdzi się w każdej podróży. Można je złożyć i rozłożyć w niecałą minutę. Jest także bardzo lekkie i poręczne. Specjalna siatka budki chroni dziecko przed owadami, a tkaniny, z których zostało wykonane, są w pełni bezpieczne dla maluchów. Dzięki nowoczesnemu designowi będzie również stylowym dodatkiem w domu.
Bumprider - nowe łóżeczko turystyczne
fot. materiał prasowy
Macie ochotę wspólnie z maluszkiem odwiedzić przyjaciół lub dziadków? Teraz nie będzie to problematyczne. Lekka konstrukcja i idealnie zaprojektowany rozmiar łóżeczka turystycznego sprosta wszelkim wymaganiom. Kołyska/łóżeczko turystyczne doskonale sprawdzi się podczas podróży - jest lekkie, poręczne, a jego rozłożenie i złożenie zajmuje chwilę. 

Łatwość przemieszczania

Luksusowe łóżeczko turystyczne Inovi Cocoon posiada zalecane przez IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) wymiary bagażu kabinowego. Ogromną zaletą jest to, że dzięki temu może być traktowane jako bagaż podręczny podczas lotów. Jest łatwe w przenoszeniu i waży bardzo niewiele – zaledwie 3,7 kg. Świetnie sprawdzi się podczas podróży, ponieważ jest specjalnie zaprojektowane, by zmieściło się w ciasnych przestrzeniach bagażowych.

Komfortowe bezpieczeństwo

Łóżeczko waży niewiele, jednak mimo to jest stabilne. Bezpieczeństwo dziecku zapewnia stateczna i solidna podstawa materaca, a także cztery niezależne zatrzaski w nogach łóżeczka. Gdy mamy już pewność w kwestii bezpieczeństwa malucha – czas na komfort. Ten możliwy jest dzięki odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni do leżenia – umiarkowanej i dobrze dopasowanej do dziecka. Dzięki budce ma ono przytulne otoczenie podczas snu, natomiast stelaże umieszczone w niej chronią także przed niepożądanymi przedmiotami, które przypadkiem mogą się tam znaleźć. Całość dopełnia stylowy i pikowany materac, który sprawia, że dziecku jest miękko i przytulnie.
łóżeczko

Budka - ochrona, która nie zasłania świata

Inovi Cocoon wyposażony jest w budkę i boczne ściany, które są wykonane z lekkiego materiału z siatki mesh. Dzięki temu dziecko ma zapewniony dobry przepływ powietrza, nawet w sytuacji, gdy leży twarzą blisko materiału. Latające owady również już nie będą straszne. Maluch ma odpowiednią ochronę przed komarami, osami, muchami, a także ciekawskimi zwierzętami. Łóżeczka możesz więc śmiało używać poza domem, na świeżym powietrzu. Siatka jest ochroną dla dziecka, jednak nie wpływa to na brak widoczności – dziecko nadal może obserwować przez nią świat.

Trwałość, lekkość i bezpieczne tkaniny

Łóżeczko dla dziecka Inovi Cocoon w odróżnieniu od innych łóżeczek turystycznych wykonane jest z aluminium. Sprawia to, że jest ono trwałe i lekkie. Tkaniny, z których powstało, są zgodne ze standardem Oeko-Tex – nie zawierają więc szkodliwych substancji. Nie musisz martwić się, że wywołają one alergię lub astmę u dziecka.

Poręczna torba

W praktycznej torbie transportowej można schować zarówno łóżeczko, jak i materac. Jest to poręczny, ale także szybki i bezpieczny sposób transportowania łóżka. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi, by złożyć lub rozłożyć łóżeczko. Co więcej, da się to zrobić w niecałą minutę!

torba

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak przygotować miejsce do spania dla niemowlaka - film
Sprawdź, gdzie powinno spać niemowlę, czym przykrywać dziecko na noc i w jakiej pozycji układać niemowlaka do snu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy