Jak sobie pościelisz - tak się wyśpisz, a jak oczyścisz swój materac, poduszki i dywaniki w domu – tak będziesz się czuć. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie w nich oraz w pluszowych zabawkach dzieci żyją rozmaite roztocza i zbiera się w nich alergizujący kurz. Na szczęście są sposoby na bezpieczne oczyszczenie wnętrza z alergenów i to niewielkim nakładem sił. A właściwie kilkoma naciśnięciami.

Reklama

Dlaczego powinniśmy oczyszczać wnętrza naszych domów?

Mat. prasowe

Dla zdrowia. Alergia wziewna jest jednym z najczęstszych schorzeń, a za jej występowanie odpowiadają właśnie alergeny kurzu domowego. Walka z nimi jest trudna, ponieważ nawet codzienna dbałość o czystość domu nie zapewnia całkowitej skuteczności. Żadna, nawet najlepsza ściereczka, nie pomoże na tak małe cząsteczki. I tu właśnie z pomocą przychodzi nauka, na podstawie której powstał Allergoff® Spray

Allergoff® Spray - czym się wyróżnia?

Mat. prasowe

Allergoff® Spray zmniejsza ilość wdychanych alergenów w domowym powietrzu i chroni przed występowaniem objawów uczulenia, tj. kaszlu, kataru siennego, zaczerwienienia oczu czy świądu skóry. Jego rewolucyjna formuła unieszkodliwia alergeny oraz chroni przed alergią wziewną aż przez 6 miesięcy po jednorazowym zastosowaniu. Co ważne, jedna butelka jest w stanie zabezpieczyć nawet 40m², co odpowiada powierzchni 10 materaców. Efekt? Usunięte alergeny kurzu domowego. Produkt można używać na materace, meble tapicerowane, dywany i pluszowe zabawki! Co więcej, spray jest wygodny w stosowaniu, nie plami powierzchni i jest bezzapachowy. Można go stosować w otoczeniu dzieci i zwierząt. To dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają objawy alergii w swoim domu i chcących zachować pełną higienę otoczenia.

Adobe Stock

Uwaga na alergie

Alergia oznacza nie tylko obniżenie jakości życia, gorsze samopoczucie, uciążliwe objawy czy codzienny dyskomfort. Może przyczyniać się także do rozwoju poważnych chorób takich jak: alergiczny nieżyt nosa (ANN), astma alergiczna, atopowe zapalenie skóry (AZS) czy alergiczne zapalenie spojówek. Alergie wziewne mogą powstać w wyniku kontaktu z roztoczami, pyłkami, grzybami, kurzem i pleśniami. Profilaktyką uczuleń jest przede wszystkim ograniczenie kontaktu z alergenami. I tu właśnie pomagają neutralizatory alergenów, ponieważ uniknięcie ich jest praktycznie niemożliwe. Alergeny są wszędzie. Na szczęście można je unieszkodliwić.

Allergoff® Spray dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju oraz w sklepie online ICB Pharma.

Reklama

UWAGA! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. W przypadku problemów ze zdrowiem, należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Reklama
Reklama
Reklama