rowerek smart tike 8w1

Rowerek i wózek, który rośnie razem z dzieckiem. Mamy przetestowały!

Najchętniej sięgamy po produkty nie tylko najlepszej jakości, ale i uniwersalne. Po to, by nie tracić cennego czasu na kolejne poszukiwania, lecz przeznaczyć go na macierzyńskie aktywności. Jednym z takich produktów jest rewolucyjny, kompaktowy, składany rowerek dziecięcy z certyfikatem wózka spacerowego SmarTrike 8w1. Rowerki oddaliśmy w ręce mam i poprosiliśmy o opinie.
rowerek smart tike 8w1

Składany rowerek dziecięcy SmarTrike 8w1 zaspokaja wszystkie potrzeby rodziców maluchów już od 6. miesiąca życia aż do ukończenia przez nie 3 lat. SmarTrike na początku pełni funkcję wózka spacerowego, a rosnąc razem z dzieckiem, zmienia swe funkcje w zależności od wieku malucha.
SmarTrike 8w1 przetestowały dla nas mamy maluszków od 6. miesiąca życia do 2. roku życia. Poznajcie ich opinie!

Wiele funkcji w jednym

Mamy przyznały, że spacer z wózkiem stał się dla ich pociech codziennością od kiedy go otrzymały. 90% mam korzystało z niego częściej niż raz dziennie. Co więcej, ponad połowa mam przyznała, że korzystanie ze SmarTrike stanowiło ponad połowę czasu spędzanego na spacerze. Znaczna część mam wskazała, że najbardziej przydatną i zaskakującą była funkcja umożliwiająca podróżowanie przodem do rodzica.

Martyna, mama Kai: najbardziej zaskakująca była możliwość jazdy przodem do rodzica oraz regulowane oparcie, które pozwalało ułożyć maluszka w pozycji półleżącej. Córka spała na każdym spacerze. Wózek/rowerek świetnie sprawdził się w trudnym terenie: leśne piaszczyste ścieżki i polne drogi . Jest lekki, więc gdy Córka spała nie musiałam wyjmować jej z wózka/ rowerka , wnosiłam ją po schodach i dopiero w domu delikatnie odkładałam do łóżeczka.

Równie dużym uznaniem cieszyła się jej przeciwstawność, czyli możliwość prowadzenia dziecka tyłem do siebie. Mamy podkreślały, że niezwykle wygodna i prosta była dla nich możliwość zmiany. SmarTrike ma bowiem możliwość obrotu siedziska o 180° za pomocą jednego kliknięcia.

Kasia, mama Igora: Najbardziej zaskakującą funkcją była dla mnie jazda przodem do rodzica – początkowo właśnie od niej zaczynaliśmy spacerki z synkiem, by oswoił się nieco ze spacerkami (dotychczas ich nie lubił). Właśnie dzięki rowerkowi SmarTrike i możliwości ciągłego kontaktu ze mną podczas spacerków synek przekonał się, że to bardzo fajna atrakcja dnia. Od tego czasu podróżuje w nim z wielką ochotą i uśmiechem na ustach. Ostatnio nawet już przekręciłam siedzenie tak, żeby na spacerkach jeździł tyłem do mnie i o dziwo nie protestował i również zachwyca się podróżowaniem w tej pozycji.

Zaskakująco intuicyjny

Mamy w swoich opiniach podkreślały za niezwykle istotny fakt, że SmarTrike bardzo łatwo się zarówno składa jak i rozkłada. Do tego jest lekki i zwrotny, dzięki czemu łatwy w prowadzeniu.

Marta, mama Mani: Zaskoczyło mnie, jak jest lekki w porównaniu z moją spacerówką oraz jak szybko mogę przestawić kierunek jazdy, kiedy mały jest marudny i chce patrzeć na mamę. Na funkcję rowerka jeszcze za wcześnie, ale też zapowiada się fajnie.

Mamy podkreślały, że niezwykłym atutem wózka jest jego kompaktowy rozmiar. W połączeniu z cechami wskazanymi wcześniej (lekkość i łatwość składania) nie miały problemów aby samodzielnie spakować SmarTrike do auta i zabrać go ze sobą poza miasto. Tak wskazało 90% mam.

Daria, mama Tolka: Największym zaskoczeniem była dla mnie technika składania i rozkładania. Konstruktorzy stanęli na wysokości zadania i zrobili sprzęt który nie dość ,że posłuży na bardzo długo, to jest przy tym mega wygodny dla rodzica. Jest lekki, ma stylowy wygląd a przewożenie w aucie zajmuje minimum miejsca. Ma wiele udogodnień a prowadzenie jedną ręką to czysta przyjemność. Koła są idealne zarówno na miejskie jak i bardziej przyrodnicze wędrówki.

Mamy zauważyły również, że wózek zajmuje mało miejsca, nie tylko w bagażniku samochodowym! Doceniły ponadto organizer na najpotrzebniejsze rzeczy oraz dużą torbę na zakupy w zestawie.

Ewelina, mama Mai: Bardzo wygodnie się go prowadzi (nawet na nierównych chodnikach), świetnie sprawdza się też na zakupach – zwłaszcza w sklepach gdzie standardowy wózek nie przejedzie ze względu na szerokie rozstawienie kół. A tam się przydaje – torba na zakupy również zachwyciła mnie pojemnością, wytrzymałością jak i prostotą użytkowania.

Przede wszystkim bezpieczny

Mamy pozytywnie odniosły się do kwestii bezpieczeństwa. Podkreśliły stabilność wózka, jego solidną konstrukcję oraz pasy bezpieczeństwa. Oprócz nich podkreślały zaletę pałąka.

Karolina, mama Tymka: Pasy w idealny sposób podtrzymują sylwetkę, możliwość współkierowania daje mi większą pewność że jazda będzie bezpieczna. Rowerek nie jest wywrotny, trzyma się solidnie nawet podczas skrętów. Słowem – można spokojnie oswajać dziecko z jazdą rowerową.

Za kwestię związaną z bezpieczeństwem mamy uznały również ochronę przed słońcem.

Agata, mama Witka: Daszek chroniący przed słoneczkiem można tak dopasować, że nie ma opcji, by dzieciątko narzekało na promienie słońca.

Zdecydowanie wart polecenia

Mamy zgodnie jako dodatkowe atuty SmarTrike wymieniły elegancki wygląd, dzięki wykorzystaniu materiałów z eko skóry. Wskazały również prostą w demontażu wyściełaną tapicerkę siedziska i zagłówka z możliwością prania ułatwiają dbanie o czystość rowerka. Jednogłośnie zaznaczyły, że poleciłyby rowerek/wózek innym mamom.

Ewelina, mama Ani: Z niekłamaną przyjemnością daję wózkowi/rowerkowi najlepszą opinię. To jakość sama w sobie. Majstersztyk konstruktorów. To gadżet który posłuży naprawdę długo, zajmie minimum miejsca w domu, aucie, będzie dla każdej mamy wsparciem. Jest lekki z łatwością się składa i rozkłada, a prowadzenie to czysta przyjemność. Stylowy wygląd poparty jest najlepszymi najtrwalszymi materiałami. Wózek jest wygodny jak typowa spacerówka, w kilka sekund może zamienić się w rowerek. Duże wygodne koła to komfort dla maluszka. Najbardziej zaskakujący jest fakt jak mało miejsca zajmuje po złożeniu. Szczerze polecam i podpisuję się dwoma rękami pod SmarTrike 8w1.

Mamy chyba jednak najbardziej doceniły fakt, że rowerek rośnie razem z dzieckiem i posłuży zarówno rodzicom jak i pociechom przez długi czas.

Karina, mama Natana: Poleciłabym go mamom, którym zależy na mobilności oraz wielofunkcyjności jednego sprzętu. Kompaktowy rozmiar po złożeniu zapewnia wygodny transport oraz przechowanie. Dodatkowym atutem jest łatwość zmiany konfiguracji na różnych etapach rozwoju dziecka czekając na ten ostatni, a zarazem najważniejszy - samodzielnej jeździe dziecka na rowerze.


Artykuł powstał z udziałem marki Marko

Doładuj
Przeładuj