Marko - otulacz Love to Dream
fot. materiały prasowe

Nie ma, jak przytulaski mamy i taty! [KONKURS]

Maluszek, który ostatnich 9 miesięcy spędził w brzuchu mamy, najbezpieczniej czuje się, gdy jest przytulony, utulony i... opatulony. Kocyki i rożki potrafią zdziałać cuda, ale mają swoje wady. Dzieciom łatwo się w nich odkryć. Poza tym, w klasycznym otulaczu lub kocyku ma ono najczęściej rączki wzdłuż ciała lub skrzyżowane na piersi. Nie jest to dla niego wygodne, ani naturalne. Istnieje jednak rozwiązanie idealne – Otlulacz Swaddle UP™. Teraz możesz wygrać go w konkursie!
Marko - otulacz Love to Dream
fot. materiały prasowe
Aby jeden z otulaczy trafił do was, wystarczy, że napiszesz nam, jaka jest twoja metoda na uspokojenie maluszka.

Otlulacz Swaddle UP™

Każdy świeżo upieczony rodzic zauważył zapewne, że otulony bobas czuje się bezpieczniej, a więc szybciej się uspokaja i zasypia. A sen ma ogromny wpływ na rozwój malucha. Na pytanie „otulać czy nie otulać” odpowiedź jest prosta: absolutnie tak! Sekret tkwi jednak w tym, czym i jak otulasz.
Otlulacz Swaddle UP dzięki trzyetapowemu systemowi zapewnia nie tylko komfortowy sen twojemu maluchowi, ale jest też upragnioną chwilą wytchnienia dla ciebie.

Etap 1 – jak u mamy. To rozwiązanie dedykowane jest maluszkom od urodzenia do około 4. miesiąca życia. Charakteryzuje się przede wszystkim unikatowym kształtem. Zaprojektowano go tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki. Choć jego rączki są szczelnie otulone, może trzymać je w górze i sięgać nimi do twarzy, w celu naturalnego samouspokojenia.
Etap 2 - pierwszy krok do samodzielności. Przechodzimy do niego, gdy dziecko zacznie już samodzielnie przekręcać się na brzuch. Przejściowy Otulacz Swaddle UP ™ 50/50 jest idealnym rozwiązaniem dla niemowląt, które potrzebują już więcej swobody. Dzięki odpinanym skrzydełkom można stopniowo przyzwyczajać dziecko do spania z odkrytymi rączkami. Dziecko może samodzielnie, a przede wszystkim bezpiecznie zmieniać pozycję, a jego sen w żaden sposób nie zostaje zaburzony.
Etap 3 - Ciepło i wygodnie. Zastanawiasz się co dalej? Teraz czas na PIŻAMĘ & ŚPIWOREK Love To Dream™. To specjalnie zaprojektowany śpiworek dla aktywnych maluchów od 6. miesiąca życia. Na szczególną uwagę zasługują… nogawki. W czasie snu jest mu ciepło i nie ma możliwości rozkopania się. A gdy tylko się przebudzi i zechce wdrapać się na łóżko rodziców, wystarczy, że wystawi stópki przez nogawki. Koniec z niebezpiecznym potykaniem się i przewracaniem.
Redakcja poleca: Wyprawka: sen noworodka – unboxing, recenzja mamy i taty
Jak wybrać łóżeczko dla noworodka? Poznaj dwa różne spojrzenia na produkty do snu noworodka najczęściej kupowane przy gromadzeniu wyprawki. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając łóżeczko czy uspokajające zabawki dla noworodka.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 4 otulaczy!

Nagrodą w konkursie są cztery Otlulacze Swaddle UP™ przeznaczone dla noworodków i najmłodszych niemowląt, wspierające pierwszy etap snu. Dwa z nich są różowe, dwa niebieskie.

Napisz nam, jak sprawiasz, by wrażliwy maluszek poczuł się bezpiecznie jak w brzuszku mamy?
Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.
Czekamy!

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy