Odciąganie Hands-Free

Jedną z najbardziej rzucających się w oczy cech laktatora muszlowego jest jego mobilność. Tak, tak, mama korzysta z niego bez użycia rąk! Dzięki temu może wygodnie odciągać pokarm i na przykład czytać książkę, pisać na komputerze, przewijać dziecko i wykonywać wiele innych czynności. Dodatkowy relaks czy spędzenie czasu z drugim dzieckiem? Są przecież na wagę złota!
Dodatkowo, ultralekka i cienka konstrukcja laktatora muszlowego sprawia, że bez problemu mieści się w biustonoszu laktacyjnym. Dzięki temu, odciąganie pokarmu jest bardziej skuteczne a mamy mogą zyskać swobodę ruchów podczas odciągania pokarmu gdziekolwiek się znajdują.

Reklama

Cichy jak skrzydła motyla

Czy hałas pracującego laktatora może obudzić śpiącego maluszka? Nie! Zaletą laktatora muszlowego Canpol babies jest jego niesamowita cisza pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii emituje on dźwięki o maksymalnym poziomie do 50 decybeli. Dla porównania - praca typowej lodówki czy trzepotanie liścia w otoczeniu generuje dźwięki o poziomie od 40 do 50 decybeli. Te porównania obrazowo pokazują, że dźwięki o poziomie 50 decybeli są stosunkowo ciche i nie zakłócają snu maluszka.

img4Ch7FF-4dd1c4e
Mat. prasowe

Wydajny i komfortowy

Innowacyjność laktatora muszlowego nie kończy się jednak na jego dyskretności. Urządzenie to zostało wyposażone w 3 tryby pracy, które są wzorowane na naturalnym dwufazowym rytmie ssania dziecka. Dzięki temu laktator zapewnia maksymalną wydajność odciągania mleka, jednocześnie przynosząc mamie komfort i ulgę.

Praktyczność i jakość

Laktatory marki Canpol babies cechują się najwyższą jakością i praktycznością z dostępnych na rynku laktatorów typu Hands-Free. Wynika to z czasu, jaki jest poświęcany na ich stworzenie, obserwacji rynku i potrzeb mam. Na przykład przelewanie mleka z laktatora muszlowego było jednym z aspektów istotnych dla wszystkich mam. Dlatego w laktatorze muszlowym Canpol babies zastosowano wyjmowany i otwierany pojemnik o pojemności 150 ml, ze specjalnym otworem ułatwiającym przelanie mleka do butelki. Można go również łatwo otworzyć, co ułatwia dokładne mycie i osuszanie w środku. Co równie ważne – pojemnik, podobnie jak silikonowy wyprofilowany lejek, są bardzo szczelne, dzięki czemu w trakcie odciągania pokarmu mama nie straci ani jednej cennej kropli.

imgmsEqNL-77c592b
Mat. prasowe

Odciąganie nie musi boleć

To zdanie, choć dla wielu mam brzmi jak obietnica bez pokrycia, w przypadku Canpol babies jest faktem. Odpowiednio dobrany lejek (silikonowy i wyprofilowany) jest kluczem do sukcesu. W przypadku laktatora muszlowego Canpol babies są dostępne aż 4 rozmiary lejków. Pozwala to na dobranie odpowiedniego rozmiaru, zapewniając tym samym maksymalny komfort i doskonałe wsparcie dla każdej mamy na każdym etapie laktacji, zarówno na początku jak i w późniejszym okresie, kiedy będzie chciała wrócić do pracy oraz karmienia KPI.

Laktator muszlowy Hands-Free Canpol babies to innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, które spełnia wszystkie potrzeby współczesnych mam. Dzięki swojej lekkości, ciszy pracy i funkcjonalności, stanowi niezastąpioną pomoc dla mamy, która pragnie zapewnić swojemu dziecku najlepszy pokarm pod słońcem, niezależnie od miejsca i sytuacji. Decydując się na laktator muszlowy Hands-Free Canpol babies, mama może kupić jeden lub zestaw dwóch laktatorów dla jeszcze bardziej efektywnego i szybkiego odciągania. To rozwiązanie będzie wygodniejsze, ponieważ gwarantuje oszczędność czasu oraz możliwość dostosowania ustawień indywidualnych dla każdej z piersi.

Laktator Hands-Free kupisz online w MediaExpert, w sklepie internetowym SMYK.com oraz wybranych sklepach stacjonarnych SMYK. Produkt znajdziesz również w e-sklepie na www.canpolbabies.com i w Strefie Marek Allegro.

imgvM6m1Q-96d8823
Mat. prasowe
Reklama

Materiał promocyjny marki Canpol babies

Reklama
Reklama
Reklama