Dobry laktator to taki, który wesprze mamę i dziecko. W jaki sposób? Ułatwia pobudzenie laktacji, a także odciąganie pokarmu. Urządzenie powinno też dać mamie poczucie pewności, że zawsze może zostawić dla swojego dziecka pełnowartościowy pokarm, nawet wtedy, gdy musi wyjść lub wyjechać na dłużej.
Maluszkowi za to w pośredni sposób umożliwi przyjęcie posiłku pod nieobecność mamy, a także wtedy gdy to tata ma nakarmić dziecko, np. kiedy żona/partnerka odsypia trudniejszy dzień. To nie tylko udogodnienie, a także możliwość budowania cudownej relacji dziecko-ojciec. Bo przecież karmić może również tata.

imgFBJ4xv-780d328
Mat. prasowe

Mobilny laktator

A co jeśli mama chce wyjść na dłużej lub wraca po urlopie macierzyńskim do pracy? Wtedy laktator okazuje się urządzeniem na wagę złota. Może ułatwić odciągnięcie pokarmu, sprawiając, że ryzyko wystąpienia zapalenia piersi się zmniejsza, a laktacja jest podtrzymana.

W takich sytuacjach niezwykle ważny okazuje się lekki i mobilny laktator, a więc taki, który mama będzie w stanie zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Na spotkanie, wyjście z koleżankami, weekendowy wyjazd, a także do biura.

imgvfLG0o-2637648
Mat. prasowe

Philips Avent Essential to właśnie jedno z takich urządzeń. Waży zaledwie 185 gramów, jest niewielki i poręczny, a także prosty i niezwykle intuicyjny. Cztery poziomy stymulacji i cztery poziomy odciągania pokarmu pozwalają dobrać sposób odciągania do własnych preferencji. Miękka sylikonowa nakładka masująca dopasowuje się do kształtu i rozmiaru większości piersi. Za to pokarm jest odciągany bezpośrednio do butelki, co sprawia, że korzystanie z laktatora jest proste.

imgvpEl8Y-c9e1358
Mat. prasowe

Angelika – mama niemowlęcia sprawdziła działanie laktatora Philips Avent Essential. Jak wypał w teście? Czy jest użyteczny i za co doceniła go mama?

imgTLOnbD-d41b3ba
Archiwum prywatne

Laktator Philips Avent jest bardzo przydatnym urządzeniem. Polubiłam go za szybkie i sprawne działanie. Jest łatwy i intuicyjny w obsłudze: jednym guzikiem zmienia się delikatną stymulację na odciąganie, a strzałki służą do przełączania mocy. Posiada 4 poziomy stymulacji brodawki oraz 4 poziomy odciągania pokarmu. Jest to bardzo przydatne, ponieważ każda kobieta może dostosować laktator do swoich potrzeb.
Laktator jest niedużych rozmiarów, poręczny i lekki, więc nie mam problemów, gdy zabieram go ze sobą w podróż. Miarka pokazuje, ile mleka odciągnęłam, a silikonowa nakładka stymuluje wypływ mleka. Laktator łatwo też można wyczyścić po użyciu - ocenia Angelika.

imgQhM2FP-bf318c0
Content Studio

Materiał promocyjny marki Philips.