Zadbaj o dobry rozmiar

Pieluszki powinny być jak najlepiej dopasowane do wielkości dziecka. Zbyt duża pieluszka nie będzie odpowiednio przylegać do ciała, przez co może przeciekać. Zbyt mała spowoduje zaś zaczerwienienia na skórze. W obu przypadkach dziecku będzie też po prostu niewygodnie – za duża pielucha może spadać w trakcie zabawy, a zbyt mała wywoła bolesny ucisk. Źle dobrane pieluszki znacząco ograniczają ruchy dziecka, przez co mogą też negatywnie wpływać na jego rozwój.

Reklama

W trosce o wrażliwą skórę

Im bardziej miękki i przepuszczający materiał, z którego została wykonana pieluszka, tym większy komfort dziecka. Dobre materiały minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień, o które w przypadku delikatnej skóry maluszka nietrudno. Dobra pieluszka musi być też zatem chłonna, aby wilgoć szybko wnikała w jej głąb. Właśnie tak jest w przypadku Dada Extra Care z innowacyjną technologią Climaflex®. Nowe rozwiązanie łączy supercienki wkład chłonny, który odprowadza ciepło i chroni skórę przed podrażnieniami, z unikalnym kształtem kanałów, które efektywne odprowadzają wilgoć dla dziewczynek i chłopców. Jest to pierwszy tego typu produkt na polskim rynku.

Reklama
Mat. prasowe

Pieluszka idealna

Czy wszystkie wyżej wymienione cechy dobrej pieluszki da się połączyć w jednym produkcie? Okazuje się, że tak – nowe pieluszki Dada Extra Care z innowacyjną technologią Climaflex® są cieńsze, dzięki czemu nie krępują ruchów dziecka. Jednocześnie nadal pozostają niezawodne, gwarantując chłonność i ochronę przed podrażnieniami. Są chłonne do 12 godzin, odprowadzają ciepło i sprawiają, że skóra dziecka przez długi czas pozostaje sucha. Pieluszki Dada Extra Care Climaflex® jako jedyne w Polsce zostały opracowane we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Produkt można zakupić w sklepach sieci Biedronka.

Reklama
Reklama
Reklama