Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Pampers
materiały prasowe
Pielęgnacja

Pupa sucha przez całą noc? Z tymi pieluszkami to możliwe!

Szukasz pieluszki, która pozwoli twojemu dziecku spokojnie przespać całą noc? Nasze mamy już ją znalazły! Sprawdź, jakie pieluszki polecają testerki i dlaczego tak bardzo je polubiły.

Nie ma chyba piękniejszego widoku o poranku niż uśmiechnięta buzia dziecka, jednak aby każdy poranek był radosny, maluszek musi mieć zapewniony spokojny i nieprzerwany sen. Niestety to czasem utrudnia mokra pieluszka. Mamy z Babyonline.pl, które do tej pory używały pieluszek różnych marek, postanowiły poszukać pieluszki, która sprawi, że pupa ich pociech pozostanie sucha przez całą noc. Pod lupę nasze testerki wzięły nowe Pampers Active Baby-Dry. Czy nowe pieluszki Pampers sprostały zadaniu? Zdecydowanie tak – poleca je aż 87% mam. Sprawdźmy dlaczego!

Suchość i wygoda

Ponad 70% mam przyznaje, że nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry są najbardziej suchymi pieluszkami, jakich do tej pory używały i że sprawdziły się lepiej niż pieluszki, które kupowały zazwyczaj. Testerki podkreślają, że nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry równomiernie rozprowadzają wilgoć po całej powierzchni wkładu chłonnego, dzięki czemu między nóżkami dziecka nie tworzy się niewygodny ciężar. To, a także elastyczne boczki i oddychające materiały, z których wykonane są pieluszki, zapewnia dziecku swobodę ruchów w każdej sytuacji, co doceniło ponad 93% mam.

Nowe technologie, aby pupa była sucha

Prawie 80% testerek podkreśla, że nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry zapewniły ich pociechom lepiej przespaną noc. A rano mamy zastanawiały się: „Gdzie się podziało siusiu?”. Tajemnica tkwi w wyjątkowej budowie pieluszek Pampers. Zastosowano w nich bowiem chłonne mikroperełki, które natychmiast wchłaniają wilgoć i zamykają ją wewnątrz pieluszki oraz system kanalików, pozwalających równomiernie rozprowadzać wilgoć w pieluszce. Jak to działa w praktyce sprawdziło ponad 92% naszych testerek, wykonując specjalny test opisany w ulotce dołączonej do przesyłki z testowanymi pieluszkami. Czy warto było to zrobić? Zdecydowanie tak! Wszystkie mamy, które przeprowadziły ten eksperyment, zgodnie przyznają, że pomogło im to lepiej zrozumieć, jak działają nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry i utwierdziło w przekonaniu, że dzięki takiemu systemowi pieluszki są w stanie zapewnić dziecku suchą pupę nawet przez 12 godzin.

Pieluszki na szóstkę z plusem!

Po dokładnym poznaniu tego, jak działają pieluszki Pampers Active Baby-Dry, ponad 92% naszych testerek wystawiło im bardzo pozytywną opinię i uznało je za bardzo dobry produkt, a ponad 70% z nich zadeklarowało, że zmieniłoby swoje stare pieluszki na nowe Pampers Active Baby-Dry. Nic więc dziwnego, że 87% mam przyznaje, że z czystym sumieniem poleciłoby testowane pieluszki innym mamom. Dlaczego? Oto odpowiedzi naszych testerek:

  • Zdecydowanie podobają mi się chłonne kanaliki, które równomiernie zbierają to co mają zbierać a skóra mojego Maluszka jest suchutka.
  • Właściwie wszystkie cechy tych pieluszek mi się podobały. Nawet po pierwszej przespanej nocy w pieluszce Pampers z ciekawości dotknęłam jej wnętrza i co ? Była sucha! :) Niesamowite.
  • Pieluszki są miękkie, bardzo chłonne, nie powodują żadnych podrażnień czy zaczerwienień. Po całej nocy dziecko pomimo pełnej pieluszki, miało ją suchą. Godne polecenia.
  • Zdecydowanie to, że moje dziecko miało sucha pupę, przez co nie było żadnych podrażnień. Cały płyn bardzo fajnie się rozprowadził dzięki bardzo chłodnym kanalikom. Pomimo tak cieniutkiej pieluszki nic nie wyciekło ponieważ fantastycznie wiąże mocz dziecka.
  • Podoba mi się to, że pieluszka nawet mocno wypełniona trzyma się na pupie i nie "zwisa". Fajnie, że po zdjęciu Pampersa skóra mojej córeczki jest sucha, a nie mokra jak dotąd. Pampers Active Baby-Dry doskonale izoluje dupkę od wilgoci i zapewnia komfort dziecku.
  • Pieluszki Pampers Active Baby-Dry sprawdziły się świetnie dla mojego synka. Mają elastyczne boczki, rzepy nie odpinają się. Nie powodują podrażnień i odparzeń. Są chłonne nic nie przecieka – wytrzymują przez całą noc.
Dziecko w pieluszce
Adobe Stock
Zakupy
Z Pampers® Active Baby skóra maluszka pozostanie sucha do rana
Dzięki pieluszkom Pampers® Active Baby skóra malucha pozostanie sucha przez całą noc. To jedyna pieluszka posiadająca unikalną, dodatkową warstwę chłonną „Sleep”, która pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki. Pieluszki Pampers Active Baby są teraz dostępne w nowym opakowaniu.

Dziecko aktywne zarówno w dzień, jak i w nocy Sen odgrywa kluczową rolę w naszym życiu. Pozwala nam zregenerować siły, przetworzyć informacje i przygotować na kolejny dzień pełen wrażeń. Aspekty te są jeszcze ważniejsze, jeżeli chodzi o dzieci. Podczas snu dzieci nie tylko regenerują siły, ale także rosną i rozwijają się. Sen odgrywa więc nadrzędną rolę we wzmacnianiu ich pamięci i koncentracji, przy jednoczesnej stymulacji procesów uczenia się i rozwoju pamięci. Dlatego tak ważne jest zapewnienie dzieciom długiego i spokojnego snu. Zaskoczeniem może być jednak fakt, że podczas snu dzieci potrafią być niezwykle aktywne i zmieniać pozycje nawet dwa razy częściej niż dorośli! Maluchy nieustannie w czasie snu zmieniają położenie –  wiercą się, kręcą na różne strony, tulą się czy wykonują gwałtowne ruchy. Wszystkie te ruchy mogą łatwo zakłócić sen malucha – zwłaszcza, gdy pieluszka jest pełna i mokra, powoduje dyskomfort i ogranicza ruchy. Aby pomóc dzieciom i ich rodzicom przespać całą noc, pieluszki Pampers® posiadają dodatkową warstwę, która błyskawicznie pochłania wilgoć do wnętrza  pieluszki,. Pieluszki Pampers® jako jedyne mają taką warstwę, dzięki czemu skóra malucha pozostaje sucha przez całą noc, niezależnie od tego, jak dużo maluch się porusza i w jakiej śpi pozycji. 1  Pampers® = 1 sucha noc Pampers® Active Baby posiadają unikalną, dodatkową warstwę chłonną „Sleep” , która pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki. Skóra pozostanie sucha przez całą noc, niezależnie od tego, w jakiej pozycji dziecko śpi. Oprócz wyjątkowej dodatkowej warstwy ważną rolę w utrzymaniu suchości odgrywa wkład w formie 3 chłonnych kanalików, które pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie w całej pieluszce. Specjalne mikroperełki Micro Pearls™ chłoną wilgoć i...

sen dziecka, spanie
Alexandr Vasilyev
Sen
8 faktów o śnie dziecka, o których nie wiedziałaś
Czasem mówi się, że niemowlęta tylko śpią i jedzą, jednak to nieprawda! Podczas snu maluchy ciężko pracują. Co wtedy robią i dlaczego dobrze przespana noc jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka? Odpowiada Marta Żysko-Pałuba, ekspertka marki Pampers.

Wydaje ci się, że gdy twoje dziecko smacznie śpi, po porostu leniuchuje? Nic bardziej mylnego! Niemowlęta podczas snu… ciężko pracują nad swoim rozwojem. Czy wiesz, że…? Czyli 8 faktów o śnie dziecka W czasie snu, mózg maluszka porządkuje zdobyte w czasie aktywności doświadczenia, wspierając tym samym rozwój umysłowy . Podczas snu tworzone są liczne, nowe połączenia nerwowe stanowiące podstawę prawidłowego funkcjonowania fizycznego i emocjonalnego. W trakcie snu wytwarzany jest hormon wzrostu , a układ odpornościowy ma czas na zwiększenie swojej skuteczności w walce z chorobami i wirusami. Zdrowy, spokojny sen poprawia zdolność uczenia się , pozytywnie wpływając na pamięć i umiejętność koncentracji uwagi. Naukowcy są zgodni, że sen z wielu względów pozytywnie wpływa na zdrowie dziecka . Wykazano, że zdrowy sen u dzieci korzystnie wpływa na: rozwój fizyczny i poznawczy, ogólne samopoczucie, towarzyskość. Nawet podczas snu skóra dziecka jest wrażliwa na dotyk, ból i temperaturę, a naukowcy twierdzą, że zmiany środowiskowe , takie jak wilgoć, mogą zakłócać sen. Niemowlęta mają zmieniane pieluszki średnio co 4 godziny w ciągu dnia, a w nocy spędzają nawet do 12 godzin w tej samej pieluszce. W ciągu dnia niemowlę wydala przeciętnie 150 ml moczu na pieluszkę.W nocy siusia średnio 3-4 razy na pieluszkę, dlatego przeciętna ilość moczu wydalonego w porze nocnej na pieluszkę wzrasta do 240 ml. Mokra pielucha = niespokojny sen dziecka Ponieważ sen dziecka jest tak ważny dla jego rozwoju, my, rodzice, powinniśmy zrobić wszystko, aby nic go nie zakłóciło. Czułe pocałunki na dobranoc, wygodne łóżeczko, miękka piżamka i oczywiście świeża pieluszka to sprawdzone sposoby na spokojny sen maluszka. Niestety, nocny sen jest często przerywany przez mokrą niekomfortową pieluszkę. Nikt tego nie lubi! Jak podkreśla psycholog...

Mama usypia dziecko
materiały prasowe
Pielęgnacja
Mamy radzą mamom - jak utulić dziecko do snu, gdy obudzi się w nocy?
Mamy zdradziły nam swoje sprawdzone sposoby na utulenie malucha do snu, gdy obudzi się w nocy. Prezentujemy 5 najlepszych - poznaj je wszystkie!

Każda z nas, mam, wie, jak trudno utulić malucha , gdy przebudzi się w nocy. Są na to jednak sprawdzone sposoby: noszenie na rękach, śpiewanie kołysanki, trzymanie za rączkę i głaskanie po policzku... Nasze użytkowniczki zgodziły się zdradzić nam swoje najlepsze sposoby i wzięły udział w naszej sondzie . Dziękujemy Wam! Choć wybór nie był łatwy, udało nam się wybrać 5 najciekawszych sposobów. Oto one: 5 sposobów mam na utulenie do snu malucha, który obudził się w nocy Kładę się obok małego rozbudzonego człowieka. Przykrywam, przytulam i przeczesuję palcami włosy. A na dodatek szumię :) Cichutko szeleszczę powietrzem przez usta prosto w małe ucho. I...? Już śpią :) (Katarzyna Ś. z Warszawy) [...] Polecam wszystkim mamom na pierwsze miesiące kołyskę elektryczną na płozach [...] ,można ja łatwo przemieszczać, kołysać i te wibracje, i piosenki są wspaniałe na późniejsze miesiące. Myślę, że dzięki niej mój syn nauczył się sam zasypać i do tej pory nie ma problemu [...]. (Anna S. z Lublina) Przytulam maluszka, kołyszę go lekko, mówię mu do ucha ciiiiiii... i klepię w pupę delikatnie :D Działa cuda :) Mój maluszek bardzo to lubi. (Renata W. z Kamieńca) Moja córka budzi się w nocy tylko, gdy śni jej się coś złego (a jest to dosyć często). Wtedy, zanim otworzy oczy, jest brana na ręce. Nie kołysana, ale przytulana do piersi czy to przeze mnie czy przez męża. Do uszka po cichu: csiiiiii i uśpiona układana jest w łóżeczku :) (Sylwia M. z Łodzi) Biorę je do swojego łóżka i przytulam. Momentalnie zasypia i odkładam z powrotem do łóżeczka. Drugi sposób: trzymam za rączkę w jego łóżeczku i głaszcze po główce. (Ewelina G. ze Zgierza) Który z nich wypróbujecie najpierw? Sucha pupa = spokojny sen dziecka Jedną z przyczyn budzenia się w nocy może być mokra pieluszka, dlatego warto wybrać taki model, który zapewni...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Współpraca reklamowa
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
Zmiany w Kodeksie pracy ważne dla rodziców [urlop rodzicielski, elastyczne formy czasu pracy i inne]
Prawo i finanse
Zmiany w Kodeksie pracy  ważne dla rodziców w 2023 roku [urlop rodzicielski, elastyczne formy czasu pracy i inne]
Luiza Słuszniak
wniosek 500 plus 2022
Prawo i finanse
Wniosek 500 plus 2023 – od kiedy? Jak go złożyć przez internet?
Magdalena Drab
wiersz o zimie
Gry i zabawy
Wiersz o zimie: 7 zimowych wierszyków dla maluchów i przedszkolaków
Agnieszka Majchrzak
karnawał
Aktualności
Karnawał – kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku, najciekawsze zwyczaje
Ewa Janczak-Cwil
Sanki dla dzieci
Zakupy
Sanki dla dzieci: z oparciem, drewniane i plastikowe. Jakie sanki dla niemowlaka?
Milena Oszczepalińska
ferie kiedy
Aktualności
Ferie zimowe – terminy dla województw w 2023 roku
Luiza Słuszniak
urlop macierzyński
Prawo i finanse
Urlop macierzyński 2023 – zasady, zmiany w związku z dyrektywą unijną
Ewa Janczak-Cwil
szczęśliwe imiona dla dziewczynek
Imiona
Szczęśliwe imiona dla dziewczynek: imiona oznaczające i przynoszące szczęście. Lista
Magdalena Drab
matura 2023 zmiany
Edukacja
Matura 2023: zmiany. Matematyka, polski, angielski – egzamin będzie łatwiejszy
Magdalena Drab
miód na przeziębienie
Zdrowie
Miód na przeziębienie – jaki jest najlepszy?
Małgorzata Wódz
AMR, jak często kąpać noworodka
Noworodek
Jak często kąpać noworodka: co ile dni kąpać latem i zimą? Zalecenia
Magdalena Drab
maski karnawałowe dla dzieci
Gry i zabawy
Maski karnawałowe dla dzieci: jak zrobić (krok po kroku) + maski do druku
Karolina Stępniewska
sposoby na zaparcia w ciąży
Zdrowie w ciąży
Sposoby na zaparcia w ciąży: najlepsze są te domowe i naturalne
Sylwia Niemczyk
kalendarz szczepień 2022
Zdrowie
Kalendarz szczepień 2023: szczepienia obowiązkowe i zalecane [PROGRAM SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH] ​
Luiza Słuszniak
Królik dla niemowlaka
Dieta
Królik dla niemowlaka: jak go przygotować, od kiedy można go podać [PLUS PRZEPIS]
Adrianna Trusiuk
Ząbkowanie dziecka
Zdrowie
Ząbkowanie dziecka – kiedy się zaczyna, ile trwa i jakie są objawy?
Magdalena Drab
Dodatki do zasiłku rodzinnego
Prawo i finanse
Dodatki do zasiłku rodzinnego 2023: ile wynosi dodatek szkolny, rehabilitacyjny i na dziecko niepełnosprawne?
Joanna Biegaj
kosmetyki na cellulit i rozstępy po ciąży
Mama
Sprawdzony sposób na piękną skórę po ciąży. Znikną rozstępy, cellulit i flabby skin
Barbara Daszuta