Fisher-Price®
Fisher-Price®
Rozwój

Jakie korzyści daje zabawa poprzez taniec?

W pierwszych latach życia dziecko poznaje świat za pomocą zmysłów. Jednym z nich jest zmysł słuchu, który wpiera rozwój intelektualny malucha. Poznaj zabawki, dzięki którym twoje dziecko pokocha świat muzyki i tańca.

Co daje dziecku taniec?

Obcowanie z muzyką powinno być nieodłącznym elementem życia dziecka, zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju. Wtedy maluch rozwija się najintensywniej, a jego zmysły są pobudzane przez liczne bodźce. Dźwięki, które dziecko poznaje we wczesnym dzieciństwie, nie tylko wzbudzają ciekawość malucha, ale i zachęcają go do nauki. Warto zaszczepić w dziecku miłość do muzyki poprzez puszczanie mu rozmaitych piosenek. W ten sposób dziecko nie tylko uczy się obcowania z dźwiękiem, co wzmacnia jego wrażliwość muzyczną, ale też uczy się poczucia rytmu, a nawet prostych kroków tanecznych. Nauka tańca wspiera również komunikowanie się z drugą osobą i rozwija umiejętność mowy.

Fisher-Price®
Fisher-Price®

Zabawa taneczna, która rozwija

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko rozwijało umiejętności intelektualne i społeczne za pomocą tańca, wybierz dla niego interaktywnego robota Bebo – tańcz i śpiewaj ze mną! od Fisher-Price®. Bebo to pełen uroku futurystyczny przyjaciel, który zachęca do aktywności, poruszania się i nauki! Wystarczy, że twoje dziecko naciśnie brzuszek robocika lub dowolny przycisk na jego stopach, a usłyszy wesołe piosenki, treści edukacyjne i co najlepsze – zobaczy jak robot tańczy w rytm muzyki! Twój szkrab będzie mógł uczyć się od Bebo tanecznych ruchów, co dodatkowo wzmocni jego poczucie rytmu. Robot umożliwia nagranie zdania przez mamę lub dziecko, by następnie zaśpiewać je po swojemu! To wspaniała zabawka, która zachęca do aktywności, poruszania się i nauki.

Bebo i Bella
Fisher-Price®

Co gwarantuje zabawa poprzez taniec?

Dzięki trzem trybom zabawy — taniec i ruch, nauka i gry oraz tworzenie własnej piosenki — zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem, stając się wesołym towarzyszem zabaw na całe lata! Dodatkowo Bebo przez cały czas uczy dziecko literek, kolorów i liczenia, a także zależności między przyczyną i skutkiem. A jeśli twój maluch będzie miał chęć na więcej zabawy, poznaj go z Bellą – siostrą Bebo, która zawsze ma ochotę na to, aby potańczyć! Po naciśnięciu brzuszka Bella zaświeci kolorowymi światełkami i już będzie gotowa na zabawę. Co więcej, sympatyczny robocik pozwala też nagrać zdanie wypowiedziane przez rodzica lub malucha i wkomponowuje je w piosenkę! Podobnie jak Bebo, Bella nie tylko zachęca do ruchu i tańca, lecz także wprowadza malucha w świat literek, kolorów, liczenia, związków przyczynowo-skutkowych. Interaktywne zabawki Bebo i Bella posiadają Trzy tryby – Taniec i ruch, Nauka i zabawa oraz Nagrywanie i remiksy. Dzięki temu, że rosną razem z dzieckiem, pozostają towarzyszami maluchów na długi czas.

Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Fisher-Price®

Interaktywne zabawki
AdobeStock
Zakupy
10 interaktywnych zabawek dla niemowlaka. Wspomagają rozwój maluszka!
Działają niemal na wszystkie zmysły, rozwijaj wzrok, słuch, dotyk. Uczą logicznego myślenia, zasady przyczyna-skutek, reakcji na różne bodźce. Pozwalają poznać kolory, dźwięki, kształty, formy.

Rodzice wiedzą, że w dzisiejszych czasach warto inwestować w zabawki, które mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Dlatego dziecku, czy to z okazji urodzin, czy też pod choinkę warto sprezentować także takie interaktywne. Interaktywne, czyli jakie? Małe rączki są coraz bardziej sprawne, dzięki czemu coraz bardziej precyzyjnie potrafią naciskać, przekręcać, wkładać i wyciągać różne rzeczy. Zabawkami, które zachęca niemowlaka do takich treningów, są z pewnością interaktywne zabawki. Wymagają one od malucha interakcji, poprzez nią dziecko uczy się nowych umiejętności. Atrakcyjne pokrętła, zabawne dźwiękami i światło zachwycą każdego maluszka. Warto kupować interaktywne zabawki, bo: rozwijają kreatywne myślenie; wspierają funkcje poznawcze; pozytywnie wpływają zarówno na psychiczny, jak i fizyczny; uczą koncentracji i skupienia; podsycają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Interaktywny prezent Przygotowałyśmy dla was listę 10 bardzo atrakcyjnych propozycji na prezent dla niemowlaka: Vtech, Kostka aktywności Maluchy uwielbiają przesuwać, naciskać, obracać i kręć ruchomymi elementami. Taka kostka rozwinie nie tylko zdolności manualne dziecka, ale także pomoże w nauce kolorów, cyferek oraz nazw zwierząt. Co znajdziemy na kostce? książeczka z przekręcanymi stronami; pianinko; sorter; ruchome elementy; 75 piosenek, melodii, dźwięków i fraz. Smily Play, Edukacyjny Stoliczek  Ten stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę, ale doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Kolorowy blat stolika został wyposażony w światełka, ruchome elementy, przyciski o różnych kształtach i kolorach. Zapewnia dziecku wiele rozwijających aktywności. Co znajduje się na blacie stolika? tory z literkami, po których porusza się kolorowa lokomotywa; pianinko z...

Ubranka Fisher Price
materiały prasowe
Patronaty
Konkurs "Modny maluch"
Lubisz bawić się dziecięcą modą? Doskonale! Pokaż nam stylizację twojego dziecka z wykorzystaniem ubrań z nowej linii Fisher-Price® i wygraj wesołego robocika Bebo dla swojego dziecka.

Gdy ekspert od dziecięcej zabawy i rozwoju podejmuje współpracę z ekspertem od projektowania odzieży  - powstaje doskonała kolekcja, która łączy radość odkrywania świata z gwarancją komfortu dziecka. Do sprzedaży weszła właśnie najnowsza linia ubrań i akcesoriów dla maluszków Fisher-Price ® , stworzona wspólnie z zespołem projektantów SMYKA . Lubisz bawić się modą, z zapałem śledzisz najnowsze trendy i uwielbiasz tworzyć stylizacje dla swojego maluszka? Doskonale! Mamy dla Ciebie superkonkurs ! Zgłoś się już teraz, a 15 najfajniejszych prac nagrodzimy robocikiem BeBo od Fisher-Price ® . Zadanie konkursowe Nagrody 15 x wesoły robocik BeBo od Fisher-Price ® Bebo to niesamowita, interaktywna zabawka , która zaprasza wszystkie dzieci do tanecznej zabawy! Ten futurystyczny przyjaciel posiada na brzuszku i stopach przyciski, które uruchamiają wesołe piosenki, treści edukacyjne i taneczne ruchy. BeBo naprawdę kołysze się podczas zabawy – zupełnie jakby tańczył! Robocik umożliwia także nagranie zdania przez mamę lub dziecko, by następnie zaśpiewać je po swojemu. To wspaniała zabawka, która jak żadna przedtem zachęca dzieci do aktywności , poruszania się i nauki. Dzięki trzem trybom zabawy — taniec i ruch, nauka i gry oraz tworzenie własnej piosenki — zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem, stając się wesołym towarzyszem zabaw na całe lata. W dodatku przez cały czas uczy dziecko literek, kolorów, liczenia, muzyki, zależności między przyczyną i skutkiem i nie tylko! Zawartość edukacyjna w języku polskim. Wygodne odkrywanie świata By  móc odkrywać świat bez najmniejszych ograniczeń, dzieci już od pierwszych chwil swojego życia muszą czuć się naturalnie i swobodnie podczas zabawy, nauki i snu. Kolekcja ubranek i akcesoriów dla dzieci stworzona przez Fisher-Price ® we współpracy z projektantami...

Fisher Price
Fisher Price
Rozwój
W jaki sposób muzyka pomaga w rozwoju malucha?
Gdy dziecko przyjdzie na świat, jego aparat słuchu nieustannie się doskonali. Aby twoja pociecha mogła się rozwijać, potrzebuje wciąż nowych bodźców. Dlatego warto zadbać o to, by maluch dorastał w otoczeniu różnorodnych i przyjaznych dla niego dźwięków.

var _gde_limhbrftvj = new Image(1,1); _gde_limhbrftvj.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=bJtFZFyFoRePj2Rn_Q9Mlpcg33NUTWOwyX4JLgzG0CD.07/stparam=limhbrftvj/fastid=mvozrbqlyyziwycpvlmbddllwkoc'; Badania dowodzą, że obcowanie z dźwiękiem powinno być nieodłącznym elementem naszego życia, szczególnie w dzieciństwie, kiedy rozwijamy się najintensywniej. Ważne jest również to, aby dźwięki, które dziecko poznaje we wczesnym etapie rozwoju, wzbudzały ciekawość i zachęcały do nauki. Oto dlaczego muzyka jest tak ważna w rozwoju dziecka: Wspiera rozwój intelektualny Chcesz, by twój maluszek chętnie i z uśmiechem poznawał literki lub kształty? Wystarczy, że wybierzesz dla niego Muzyczny odtwarzacz Szczeniaczka z serii „Ucz się i śmiej”, który pomaga przyswajać wiedzę w trakcie radosnej zabawy. Dzięki wbudowanym funkcjom szczeniaczek jest zawsze gotowy na zabawę. Wystarczy wybrać jeden z trzech kolorowych przycisków, aby odtwarzacz rozbłysnął światełkami i zaczął odtwarzać piosenki oraz wypowiedzi uczące malucha alfabetu, kształtów, kolorów i liczb. A dzięki fantastycznym Kluczykom Szczeniaczka twój maluch będzie mógł uczyć się razem ze Szczeniaczkiem także podczas spacerów na dworze. Gdy dziecko naciśnie przycisk na brzuszku, Szczeniaczek zacznie uczyć je liczenia, kolorów i nie tylko, wykorzystując do tego radosne piosenki i swój słodki podświetlany nosek. Dodatkową rozrywkę zapewni obrotowy kręciołek oraz dwa miękkie klucze do podgryzania! Rozwija zmysły (nie tylko słuchu) Muzyka nie tylko rozwija zmysł słuchu, ale ma też niebagatelne znaczenie w nauce mowy. Rozpoznawanie i zapamiętywanie dźwięków służy temu, aby malec nauczył się je wyodrębniać, a potem powtarzać. Za sprawą Muzycznego odtwarzacza Szczeniaczka twoje dziecko pozna radosne piosenki, które pomogą mu rozwinąć zmysł słuchu,...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
mata na piknik
Pielęgnacja
Jedziecie na piknik? Oto 6 wskazówek, dzięki którym się uda
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Podróże z Marko BeSafe
Rozwój
Oto sposób na przewożenie dziecka 5 razy bezpieczniej niż dotąd!
Partner
Polecamy
Porady
jak ubierać noworodka latem
Noworodek
Jak ubierać noworodka latem, żeby go nie przegrzać?
Małgorzata Wódz
Nowe urlopy dla rodziców
Prawo i finanse
Nowe urlopy dla rodziców w 2022 roku: od kiedy więcej dni wolnych?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Rabarbar w ciąży
Dieta w ciąży
Czy w ciąży można jeść rabarbar? Tak, ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy
Luiza Słuszniak
imiona unisex
Imiona
Imiona unisex – jak nazwać dziecko bez wskazywania na płeć? 168 propozycji!
Ewa Janczak-Cwil
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży
Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem
Ewa Janczak-Cwil
bon turystyczny do kiedy
Aktualności
Bon turystyczny 2022 – ważność bonu. Do kiedy można wykorzystać?
Małgorzata Wódz
zapłodnienie
Starania o dziecko
Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia
Magdalena Drab
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu
Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?
Joanna Biegaj
wyprawka noworodka
Niemowlę
Wyprawka dla noworodka na lato: ubranka i rzeczy do szpitala [LISTA ZAKUPÓW]
Małgorzata Wódz
uczulenie na jad pszczeli / uczulenie na jad osy
Zdrowie
Uczulenie na jad pszczeli i jad osy: objawy, co robić i jak przebiega leczenie
Katarzyna Pinkosz
Szparagi w ciąży: czy można jeść, właściwości, przeciwwskazania
Dieta w ciąży
Szparagi w ciąży: czy można jeść, właściwości, przeciwwskazania 
Luiza Słuszniak
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
domowe sposoby na komary
Aktualności
Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Joanna Biegaj
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży
Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?
Ewa Cwil
plan porodu
Lekcja 2
Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku
Małgorzata Wódz
pozytywny test ciążowy
Ciąża
Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?
Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży
Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?
Małgorzata Wódz