Co daje dziecku taniec?

Obcowanie z muzyką powinno być nieodłącznym elementem życia dziecka, zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju. Wtedy maluch rozwija się najintensywniej, a jego zmysły są pobudzane przez liczne bodźce. Dźwięki, które dziecko poznaje we wczesnym dzieciństwie, nie tylko wzbudzają ciekawość malucha, ale i zachęcają go do nauki. Warto zaszczepić w dziecku miłość do muzyki poprzez puszczanie mu rozmaitych piosenek. W ten sposób dziecko nie tylko uczy się obcowania z dźwiękiem, co wzmacnia jego wrażliwość muzyczną, ale też uczy się poczucia rytmu, a nawet prostych kroków tanecznych. Nauka tańca wspiera również komunikowanie się z drugą osobą i rozwija umiejętność mowy.

Reklama
Fisher-Price®

Zabawa taneczna, która rozwija

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko rozwijało umiejętności intelektualne i społeczne za pomocą tańca, wybierz dla niego interaktywnego robota Bebo – tańcz i śpiewaj ze mną! od Fisher-Price®. Bebo to pełen uroku futurystyczny przyjaciel, który zachęca do aktywności, poruszania się i nauki! Wystarczy, że twoje dziecko naciśnie brzuszek robocika lub dowolny przycisk na jego stopach, a usłyszy wesołe piosenki, treści edukacyjne i co najlepsze – zobaczy jak robot tańczy w rytm muzyki! Twój szkrab będzie mógł uczyć się od Bebo tanecznych ruchów, co dodatkowo wzmocni jego poczucie rytmu. Robot umożliwia nagranie zdania przez mamę lub dziecko, by następnie zaśpiewać je po swojemu! To wspaniała zabawka, która zachęca do aktywności, poruszania się i nauki.

Fisher-Price®

Co gwarantuje zabawa poprzez taniec?

Dzięki trzem trybom zabawy — taniec i ruch, nauka i gry oraz tworzenie własnej piosenki — zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem, stając się wesołym towarzyszem zabaw na całe lata! Dodatkowo Bebo przez cały czas uczy dziecko literek, kolorów i liczenia, a także zależności między przyczyną i skutkiem. A jeśli twój maluch będzie miał chęć na więcej zabawy, poznaj go z Bellą – siostrą Bebo, która zawsze ma ochotę na to, aby potańczyć! Po naciśnięciu brzuszka Bella zaświeci kolorowymi światełkami i już będzie gotowa na zabawę. Co więcej, sympatyczny robocik pozwala też nagrać zdanie wypowiedziane przez rodzica lub malucha i wkomponowuje je w piosenkę! Podobnie jak Bebo, Bella nie tylko zachęca do ruchu i tańca, lecz także wprowadza malucha w świat literek, kolorów, liczenia, związków przyczynowo-skutkowych. Interaktywne zabawki Bebo i Bella posiadają Trzy tryby – Taniec i ruch, Nauka i zabawa oraz Nagrywanie i remiksy. Dzięki temu, że rosną razem z dzieckiem, pozostają towarzyszami maluchów na długi czas.

Reklama

Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Fisher-Price®

Reklama
Reklama
Reklama