Pieluchomajtki – dlaczego to najlepszy wybór? [5 powodów]

Nasze mamy bardzo często zachwycają się pieluszkami jednorazowymi, nostalgicznie wspominając czasy „tetry”. My mamy szansę pójść o krok dalej i – zamiast za kilka lat spoglądać z zazdrością – od razu korzystać z najlepszych rozwiązań. Bo pieluchomajtki to niewątpliwie jeden z tych wynalazków, który pokocha każda mama!
Kiedy maluszki stają się coraz bardziej ruchliwe, aktywne i ciekawe świata, baaardzo niecierpliwią się podczas zmiany pieluszki. Jest tyle do zobaczenia, sprawdzenia, odkrycia, a ktoś chce je zatrzymać w miejscu? Na szczęście pieluchomajtki Happy to rozwiązanie, dzięki któremu przewijanie przebiegnie dużo bardziej bezproblemowo!
Dlaczego warto postawić na pieluchomajtki? Istnieje przynajmniej 5 powodów świadczących o tym, że to najlepszy wybór.

1. Prosta i szybka zmiana pieluszki

Bella Baby Happy Pants wyposażone są w system Quick & Easy, który ułatwia sprawną zmianę pieluszki i szybki powrót dziecka do aktywności. Co więcej – dzięki rozrywanym bokom rodzic może zmieniać pieluszkę, nawet nie odrywając dziecka od zabawy, czy zrobić to wygodnie podczas spaceru. Nie ma konieczności rozkładania przewijaka, można zmienić ją nawet na stojąco.

2. Komfort użytkowania: świetne przyleganie i wentylacja

Pieluszka jest doskonale dopasowana do małego ciała i nie przesuwa się nawet podczas największych harców. To zasługa elastycznych „uszu” i systemu Flexi-Fit, zapewniającego rozciągliwość boków pieluszki i jej anatomiczny kształt.
Zastosowana w pieluchomajtkach Happy technologia Air Flow zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka. Dzięki temu, nawet gdy aktywny maluch jest w ciągłym ruchu, nie grożą mu ewentualne podrażnienia czy odparzenia. Pupa nie jest przegrzana, dzięki czemu jest bezpieczna.

3. Delikatność i chłonność

Pieluszka zaprojektowana została tak, aby szczelnie zabezpieczać pupę maluszka, jednocześnie jednak ją otulać. Miękka i przyjemna w dotyku włóknina chroni  okolice okołopieluszkowe przed podrażnieniami. Jednocześnie specjalnie zaprojektowany wkład i technologia Quick Dry zapewniają długotrwałe uczucie suchości. 
Wysoka jakość i bezpieczeństwo Bella Baby Happy Pants zostały potwierdzone w testach dermatologicznych. Nie są na nie nanoszone żadne zapachy, pieluszki nie są bielone chlorem i przede wszystkim – nie zawierają elementów lateksowych, które mogą powodować podrażnienia. To wszystko sprawia, że uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

4. Wspieranie nauki samodzielności

Bella Baby Happy Pants to świetny trening przed odpieluchowaniem! Pantsy, dzięki specjalnej konstrukcji oraz kolorowym nadrukom, wyglądają i są wygodne jak bielizna. Nie tylko już dzisiaj pomagają oswajać dziecko z noszeniem majteczek  w przyszłości, ale umożliwiają mu naukę ich wkładania i zdejmowania – już teraz maluch jest w stanie sam włożyć i zsunąć pieluszkę.

5. Brak przerw w zabawie!

Mokra pieluszka nie powinna być powodem do przerywania zabawy. Łatwość i szybkość, z jaką możesz  zmienić dziecku pieluchomajtki sprawiają, że przewinięcie smyka trwa chwilę i nie powoduje buntu u młodego człowieka:) Doceni to każdy rodzic niecierpliwego odkrywcy! Niech zabawa trwa dalej!

Pieluchomajtki Happy dostępne są w dwóch rozmiarach. Rozmiar 4 MAXI dla nieco mniejszych szkrabów – od 8 do 14 kg. A dla starszaków wersja JUNIOR w rozmiarze 5 od 11 do 18 kg.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bella Baby Happy Pants >>> KLIKNIJ TUTAJ
 
Artykuł powstał z udziałem marki Bella Baby Happy Pants

Zobacz także

Popularne tematy