Zeegma sprzęty
fot. materiały prasowe

Wiosenne porządki? W tym roku to będzie przyjemność!

Porządki – domowe czy w życiu – z odpowiednim sprzętem są dużo prostsze! I dają większą szansę na sukces... Bo właśnie odpowiednie akcesoria mogą je znacznie ułatwić. Zanim się zaczniesz denerwować na samą myśl o sprzątaniu czy zdrowszym gotowaniu, koniecznie przeczytaj ten artykuł!
Zeegma sprzęty
fot. materiały prasowe
Chociaż w wielu dziedzinach życia po tygodniach lockdownu czujemy powrót normalności, to jednak nasze życie wciąż koncentruje się w domach.Tu większość z nas pracuje, odpoczywa i poświęca więcej uwagi nowym obowiązkom, takim jak opieka nad dziećmi czy wspieranie ich przy zdalnej nauce. Jednocześnie staramy się utrzymać czystość i higienę oraz próbujemy znaleźć czasem... choć chwilę tylko dla siebie i swoich spraw. Jeśli chcesz wreszcie usprawnić sprzątanie w domu czy zacząć zdrowo się odżywiać, wiemy, co ułatwi wprowadzenie tych planów w życie! 

Błyskawiczne i wygodne odkurzanie 

Jedną z zasad, jakimi warto się kierować ułatwiając sobie utrzymanie porządku w domu, jest reguła sprzątania na bieżąco. Szczególnie gdy w domu są małe dzieci:) Kilkudniowy brud czy dłuższe pozostawianie rozrzuconych rzeczy są dużo trudniejsze do usunięcia niż kiedy sprzątamy częściej, na bieżąco. Ale żeby na szybko odkurzyć po południu po wspólnych wycinankach z maluchem, dobrze mieć wygodny w użyciu sprzęt pod ręką, a nie schowany w najgłębszych czeluściach szafy, rozłożony na czynniki pierwsze odkurzacz, prawda? Polecamy zatem niewielki, łatwo „chowalny” za drzwiami i lekki Odkurzacz przenośny Zeegma Zonder VertiPomimo dużej mocy (docenisz ją, oj, tak!) i zaawansowanego systemu cyklonowemu wytrzymała bateria zapewnia aż do 40 minut ciągłej pracy. Co więcej, dzięki swojej konstrukcji oraz bogatemu pakietowi dodatków spełnia aż 4 funkcje: może służyć jako odkurzacz pionowy, odkurzacz samochodowy, mop oraz odkurzacz ręczny.

Odkurzacz ręczny Zeegma
Redakcja poleca: Czy podoba Ci się zakaz handlu w niedzielę? [SONDA ULICZNA]
O to, czy podoba im się zakaz handlu w niedzielę, zapytaliśmy przechodniów. Od 1 marca 2018 roku w dwie niedziele każdego miesiąca sklepy będą zamknięte.

Prasowanie bez rozkładania deski 

Jeśli marzysz o tym, by prasowanie nie polegało na rozkładaniu wielkiej, nieporęcznej deski, oganianiu się od malucha, który jest oczywiście bardzo ciekawy gorącego żelazka i pilnowaniu, by nie rozrzucił złożonych i uprasowanych już rzeczy, jako alternatywę polecamy ci parownicę ręczną Zeegma Handig. To sprzęt, który szalenie ułatwia codzienne odświeżanie i prasowanie naszych ubrań. Parownica do ubrań:
  • błyskawicznie wyprasuje wszystkie zagniecenia
  • korzystając z gorącej pary dezynfekuje ubrania
  • odświeża  tkaniny, usuwając nieprzyjemne zapachy, co pozwala ograniczyć ilość prania i zużycie środków piorących. 
Co ważne, parownica Handig jest urządzeniem uniwersalnym – jeśli uznasz, że daną rzecz wygodniej będzie uprasować w poziomie, umożliwia i taką opcję prasowania.
 
Parownica Handig Zeegma

Wiosenna bomba witaminowa? Wyciśnij ją!

A teraz prawdziwy hit dla tych, którzy mają ciche postanowienie przejścia na zdrową stronę mocy i zdrowszego odżywania. Nie od dzisiaj wiadomo, że wiosną mamy większą motywację do podejmowania takich wyzwań, bo kto nie marzy, by w wakacje czuć się lekko, mieć lepszą cerę i więcej energii? Szczególnie, gdy tu i ówdzie wciąż nosimy niechciane dodatkowe kilogramy, które zostały po ciąży... W odchudzaniu kluczową sprawą jest dieta, więc idealne będzie wprowadzenie do jadłospisu większej liczby zdrowych soków, przecierów czy sorbetów z owoców, warzyw i ziół. Urządzeniem, które ten plan wprowadzi w życie, może być wyciskarka wolnoobrotowa Sap. To nowoczesny i bardzo wszechstronny sprzęt. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, Sap pracuje na wolnych obrotach (40 RPM). Wyciskanie staje się bardziej precyzyjne i efektywne, dzięki czemu dostajemy większą zawartość substancji odżywczych. Sok nie jest doprowadzany do wysokiej temperatury i zachowuje wszystkie swoje wartości odżywcze. Może też być przechowywany dłużej niż ten uzyskany z tradycyjnej sokowirówki. Dzięki takiej wyciskarce i – przede wszystkim – efektom jej pracy, odchudzanie może być pyszną przygodą!   

 Złociste frytki bez tłuszczu

Jeśli mówimy o ułatwianiu sobie życia, to warto wspomnieć jeszcze o jednym sprzęcie. Nie tylko pomaga w gotowaniu, ale też zaskarbi gotującym mamie i tacie wielki aplauz dzieciaków... To (beztłuszczowa) frytkownica Zeegma Knapper! Ręka w górę, czyje maluchy nie kochają rumianych frytek... Te przygotowane tradycyjną metodą budzą wiele słusznych wątpliwości zdrowo karmiących rodziców: są zbyt tłuste, a zatem ciężkostrawne. Co innego frytki z Knappera!  Dzięki technologii Quick Air opartej na cyrkulacji gorącego powietrza, frytkownica pozwala na smażenie, pieczenie, grillowanie, duszenie oraz opiekanie bez użycia oleju. Zresztą Knapper to nie tylko beztłuszczowe, pachnące frytki, ale także soczyste mięso, szaszłyki, chrupiące warzywa, a nawet pizza. Smacznego! 

Materiał powstał przy udziale marki Zeegma
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy