GRY

Redakcja mamotoja.pl

Aleksandra Sokalska

Redaktor naczelna Multimedialnej Platformy Parentingowej i Projektów 360°

Najbardziej interesuje ją psychologia dziecka (a zwłaszcza jego emocje – także te trudne dla rodziców).
Mama superfajnych nastolatek: Zuzi (18 lat) i Weroniki (19 lat) oraz ciocia absolutnie wyjątkowych bliźniaczek: Mai i Niny (12 lat).

Karolina Stępniewska

redaktorka prowadząca mamotoja.pl

Mama Zoni i Tymona, z niesłabnącym zachwytem (i nostalgią!) przygląda się drodze, którą dzieci muszą pokonać, zanim staną się dorosłe. 
Pasjonatka dobrego jedzenia, kawy i czekolady, kocha koncerty rockowe, piękne wnętrza i dobrą literaturę dziecięcą. 

Dominika Bielas

dziennikarka, redaktorka

Mama przebojowej 4-latki, uzależniona od kupowania książek dla dzieci i gier edukacyjnych dla najmłodszych. Szczególnie zainteresowana wpływem mediów na rodzinę i rozwój dziecka i na te tematy najchętniej pisze do Mamotoja.pl i do Babyonline.pl.

W wolnym czasie lubi oglądać dobre seriale. 

Katarzyna Imiołek

redaktorka

Redaktorka prowadząca magazynów Będę Mamą i Przedszkolak oraz książek z biblioteczki Mamo, To Ja i Twojego Dziecka, współtworzy Mamotoja.pl i Babyonline.pl.
Zawodowo specjalistka od wszystkiego, co związane z ciążą i zdrowym stylem życia (ukończyła podyplomowo psychodietetykę).
Prywatnie kobieta spełniona – mama (trójki cudownych urwisów: Toli, Kaliny i Szymka), żona (niestrudzonego biegacza, pana A.), przyjaciółka (wyjątkowych kobiet) oraz miłośniczka ogrodu, w którym spełnia marzenie o życiu wśród zieloności i przygarniętych zwierzaków.

Olga Juszczyk

specjalistka Social Media

Zajmuje się prowadzeniem fanpage’ów Mamo, to ja i Babyonline.pl oraz wsparciem biura reklamy przy tworzeniu treści reklamowych.

Jest iberystą z wykształcenia i zamiłowania. Nic, co hiszpańskie, nie jest jej obce. Uwielbia przysmaki tamtejszej kuchni, dźwięki muzyki i dzieła literatury, a także sport – jest wiernym kibicem klubu FC Barcelona. W wolnym czasie dzieli się z dziećmi swoją pasją, ucząc je hiszpańskiego.

Agnieszka Majchrzak

dziennikarka, redaktorka

Odkąd pamiętam uwielbiałam małe dzieci. W Mamotoja.pl i Babyonline.pl piszę newsy, co jest idealnym połączeniem tego, co lubię i umiem, gdyż zawsze pisałam newsy, tyle tylko, że wcześniej polityczne. Na upartego można nawet powiedzieć, że zawsze pisałam o maluszkach, bo nie od dziś wiadomo, że politycy czasami zachowują się jak dzieci w piaskownicy.

Jestem mamą Mai, Poli i Soni - mądrych i wyjątkowych córek. Jestem też żoną rockmena, co powoduje, że czasami mam czwarte dziecko - syna.

W  wolnych chwilach jem czekoladę, a właściwie robię to zawsze i wszędzie oraz oglądam kolejny raz "House of Cards". Jako niedoszły historyk, uwielbiam wszystko, co się z łączy z historią, a zwłaszcza biografie dyktatorów XX wieku.

Milena Oszczepalińska

redaktorka, dziennikarka

W Mamotoja.pl i Babyonline.pl pisze głównie o tym, jak wygląda rodzicielstwo w świecie show-biznesu, ale też ujawnia sprawy, które szokują, wzruszają lub bawią. Praca pozwala jej łączyć miłość do pisania z miłością do dzieci. Prywatnie mama rezolutnej Marty. W wolnych chwilach prowadzi blog... o tematyce parentingowej.

Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska

asystentka redakcji, dziennikarka

Asystentka redakcji magazynów "Mamo to Ja", "Twoje dziecko", "Przedszkolak", "Będę mamą". Współtworzy portal Mamotoja.pl i Babyonline.pl.

Uwielbia literaturę, kulturę wschodu, podróże i kuchnię włoską. Prywatnie mama Klaudii.

Katarzyna Pinkosz

dziennikarka

Dziennikarka, pisze do Mamo, To Ja, Przedszkolaka, Będę Mamą, współtworzy Mamotoja.pl i Babyonline.pl.
Interesuje się medycyną i zdrowym odżywianiem. Jest też autorką książek: "Naturalne metody leczenia dzieci", "O dwóch takich. Teraz Andy", współautorką "Dźwięków marzeń" – reportaż o głuchoniewidomym chłopcu "Skrzydła motyla". Za artykuły na temat zdrowia dzieci i mam otrzymała m.in. nagrodę św. Kamila. Prywatnie mama Maćka (18 lat) i Marcina (15 lat), kocha góry.

Martyna Pstrąg

dziennikarka, redaktorka

Organizuje konkursy, administruje forum Mamo, to ja i w międzyczasie specjalnie dla czytelniczek Mamotoja.pl i Babyonline.pl wyszukuje w sklepach ciekawe, pomysłowe i przydatne gadżety dla rodziców i dzieci. Prywatnie miłośniczka gotowania i dobrej literatury (także tej dla najmłodszych).

Aleksandra Sobieraj

redaktorka

Redaktorka prowadząca miesięcznika „Mamo, To Ja” oraz magazynu „Przedszkolak”, współtworzy Mamotoja.pl i Babyonline.pl.
Najchętniej pisze o zdrowym żywieniu najmłodszych (ale nie tylko), uwielbia też gotować (rodzina i znajomi twierdzą, że z dobrym skutkiem) i testować nowe dania z blogów kulinarnych. Jest przekonana, że każda mama powinna mieć czas tylko dla siebie. Prywatnie mama Michaliny i Olka oraz właścicielka dwóch puchatych kocurów brytyjskich.

Małgorzata Wódz

redaktorka

Redaktorka platformy parentingowej – „Twoje Dziecko”, „Przedszkolak”, „Będę Mamą, „Tato To, Ja”  (redaktorka prowadząca), współtworzy Mamotoja.pl i Babyonline.pl.
Pisze o ciąży, rozwoju, zdrowiu i wychowaniu dzieci zgodnie z zasadą, by rodzicielstwo stało się prostsze. W miesięczniku „Twoje Dziecko" recenzuje książki dla dzieci i poleca wydarzenia kulturalne.  Wierzy, że każde nowo narodzone dziecko kryje w sobie wielki potencjał. Fascynują ją badania nad rozwojem mózgu i nowe technologie.
Mama Michała i Miłosza.
 

Weronika Zagojska

redaktorka, dziennikarka

Redaktorka Mamotoja.pl i Babyonline.pl, a prywatnie mama rezolutnej kilkuletniej Naty, która, odkąd zaczęła mówić, powtarza: "Mamo, nie mów tak!" i za nic nie daje jej się uczesać. Fanka długiego karmienia piersią i rodzicielstwa bliskości, choć nie lubi przesady w żadną stronę, ani rad, o które nikt nie prosi.

Na Mamotoja.pl pisze najczęściej o tym, co ważne, ciekawe i przydatne dla całej rodziny. Śledzi wszelkie trendy związane z rodzicielstwem, sprawdza nowości modowe dla ciężarnych, mam i dzieci, wyszukuje i testuje zabawy, zabawki i gadżety – dla dzieci i dla rodziców. Bezpieczne, praktyczne i po prostu fajne.

Popularne tematy

Newsletter rozwoju ciąży

Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz informacje na temat rozwoju ciąży. Dowiesz się, jak zmieni się twoje ciało i jak będzie wyglądać Twoje dziecko na USG.

tygodnia ciąży
X

Newsletter rozwoju ciąży

Newsletter rozwoju niemowlaka

Dowiedz się, co będzie potrafiło Twoje dziecko w kolejnych tygodniach życia.

tygodnia życia dziecka
X

Newsletter rozwoju dziecka - tydzień po tygodniu