Redakcja

redakcja Mamotoja.pl
redakcja

Historia naszego serwisu – jak babyonline.pl stało się mamotoja.pl

Użytkownicy babyonline.pl 8 stycznia pewnie byli zdziwieni, kiedy, wchodząc do naszego serwisu, zobaczyli, że to mamotoja.pl. Nowa nazwa, nowy wygląd, ale to ciągle my, Wasze wierne redaktorki (i najlepsi specjaliści) piszące o ciąży, pielęgnacji dziecka, jego zdrowiu i wychowaniu. Skąd zatem te zmiany?
Aleksandra Sokalska
„Nie łykam, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji”
antykoncepcja
plastry antykoncepcyjne
redakcja

Babyonline.pl na spotkaniu dotyczącym nowoczesnej antykoncepcji

Czy antykoncepcja to tylko przykry dodatek do seksu i smutna konieczność, jak depilowanie nóg i mycie okien? Podobno – jak obiecywało zaproszenie na spotkanie prasowe – o zapobieganiu ciąży można myśleć inaczej. Poszłam więc posłuchać.
Karolina Stępniewska
Aleksandra Sokalska
szkoła
redakcja
mama wraca do pracy

Babyonline.pl na konferencji o młodych kobietach na rynku pracy

Redakcja Babyonline.pl była na "Lunchu Kobiet Pracujących", czyli nietypowej konferencji prasowej połączonej z dyskusją na temat sytuacji absolwentek szkół zawodowych i techników zawodowych na rynku pracy. Dowiedziałyśmy się wielu ciekawych rzeczy, którymi będziemy się z wami dzielić.
Karolina Stępniewska
redakcja
Babyonline.pl

Nowy rok – nowe BabyOnline.pl

Wraz z nadejściem nowego roku Babyonline.pl zmieniło swój wygląd – od 14 stycznia prezentuje się w całkowicie zmienionej szacie graficznej. Zmieniliśmy nie tylko kolorystykę, logotyp, ale również układ stron. Wierzymy, że wprowadzone modyfikacje, spodobają się wam.
Redakcja Babyonline.pl