Wszystko to miało miejsce w przydomowym ogrodzie. Mała bawiła się, gdy w pewnym momencie podpełzł do niej półmetrowy gad. Kiedy wzięła go do ręki, ukąsił ją w wargę.

Reklama

Zgodnie z zasadą: ząb za ząb

Dziewczynka, niewiele myśląc, postanowiła postąpić w myśl zasady „oko za oko, ząb za ząb”. Chwyciła gada i zaczęła go gryźć. Okazało się, że w tej potyczce wąż nie miał żadnych szans. Zagryziony, odszedł do krainy wiecznych gadzich łowów.

Według ojca uratował ją Allah

Rodzina dziewczynki mieszka w Turcji i jest wyznania mahometańskiego. Ojciec dwulatki uważa, że jego dziecko żyje wyłącznie dzięki Allahowi:

„Allah naprawdę nad nią czuwał. Sąsiedzi powiedzieli mi, że wąż był w ręku mojego dziecka, bawiła się nim, a potem ją ugryzł”.

Media nie podają, jakiego gatunku był wąż. Wiadomo, że dziecko zostało przewiezione do szpitala na obserwację. Tam okazało się, że zdrowiu dziewczynki nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Zobacz także

Dwulatka jak… Chuck Norris

Cała ta historia wywołała szereg komentarzy internautów – zachwyconych reakcją dziecka. Żartobliwie porównują 2-latkę do Chucka Norrisa, który, jak pamiętamy, szczęśliwie wychodził nawet z największych opresji: „Chucku Norris, to ty?”, piszą.

Słodka twarzyczka dwulatki w niczym nie przypomina jednak słynnego Chucka…

My jednak przestrzegamy: ta dziewczynka miała mnóstwo szczęścia! Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby wąż był jadowity...

Źródło: ladbible.com

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama