Minął tydzień, odkąd Agnieszka Kaczorowska i jej mąż powitali na świecie swoją drugą córkę. Z narodzin maluszka bardzo cieszą się rodzice, ale także Emilka, pierworodna córeczka pary. Teraz aktorka pokazała, jak wspaniałą siostrą jest jej starsza pociecha.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska, jeszcze przed narodzinami małej Gabrysi, była pewna, że obie dziewczynki połączy wyjątkowa więź. Aktorka pod jednym ze zdjęć, na którym Emilka pozuje z napisem „Gabrysia” przy ciążowym brzuchu swojej mamy, napisała, że ma „ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc”. Jej przypuszczenia się sprawdziły!

Urocze zdjęcie

Aktorka pokazała na swoim InstaStory, jak Emilka z wielką czułością opiekuje się swoją młodszą siostrą. Dziewczynka próbowała pogłaskać po rączce Gabrysię, choć ledwo do niej dosięgała. Zdjęcie jest naprawdę rozczulające i genialnie obrazuje siostrzaną miłość. Napis „good morning” świadczy z kolei o tym, że poranki w domu Agnieszki Kaczorowskiej wyglądają właśnie w ten sposób. Jest czego pozazdrościć!

Instagram/agakaczor
instagram/agakaczor

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama